/ / / Karališkas mūšis
Karališkas mūšis
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

30-07-2014

Karališkas mūšis Battle Royale

Filmas pasakoja apie vieną penkiolikmečių klasę, jau prieš kurį laiką boikotavusią mokyklą. Visi 40 jos mokinių gauna pasiūlymą vykti į nemokamą ekskursiją su „buvusia" klase ir, kadangi dauguma yra pasiilgę buvusių draugų, jie visi sutiko ir linksmai besišnekučiuodami kaip kadaise važiavo autobusu. Tačiau važiuojant tuneliu buvo paleistos dujos, nuo kurių apsvaigę pradžioje nieko neįtarę paaugliai užmigo. Atsibudo jie tik apleistoje nenaudojamoje mokykloje, minėtoje negyvenamoje saloje. Lydimas armijos pasirodė buvęs jų klasės auklėtojas, kuriam tą dieną, kai klasė boikotavo mokyklą, vienas paauglių dūrė peiliu. Jis pranešė, kad klasė buvo atrinkta pagal minėtą įstatymą. Įsibaiminusiems moksleiviams buvo parodytas trumpas informacinis filmukas apie dalyvavimo taisykles, taip pat pasakyta, kad prie klasės prijungiami dar du žmonės, kurie kaip naujokai turėjo prie jos prisijungi mokykloje, bet dėl boikoto tas taip ir neįvyko. Moksleiviams išdalijamos kuprinės su reikmenimis ir ginklais bei jie išleidžiami į mišką.
Daugiau

Režisierius: Kinji Fukasaku

Aktoriai: Tatsuya Fujiwara, Aki Maeda, Taro Yamamoto, Masanobas Andus, Kou Shibasaki, Čiaki Kuriyama, Takeshi Kitano ...

Žanras: Drama, Siaubo, Trileris

Metai: 2000

Šalis: Japan

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • +2
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
 • Prenumeruoti
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. pnvzstreet 14 gegužės 2017 22:56
  1. 0
  Filmas labai primena anime Btooom, visi išsižudė ir liko nugalėtojai, kurie nori gyventi. Nors filmas pastatytas daug anksčiau nei sukurtas anime, patarčiau pažiūrėti.
 2. Pumped uP k1Ck 14 gegužės 2017 20:49
  1. 0
  hmm , filmas gan geras , tik niekaip nesuprntu , kip žudynės gali pakelti ekonomiką :/

Loading...