KĄ DARYTI, JEI TINKLALAPIS FILMUX.ORG NEPASIEKIAMAS? PAGALBA

/ / Aviukas Šonas. Filmas
Aviukas Šonas. Filmas
Aviukas Šonas. Filmas
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 20-12-2015

Aviukas Šonas. Filmas Shaun the Sheep Movie

Aviuką Šoną puikiai pažįsta ir myli viso pasaulio vaikai. Animacinis serialas apie niekaip nenurimstančio ir nuolat į keblias situacijas patenkančio išdaigininko Šono nuotykius buvo pradėtas rodyti 2007-ųjų pavasarį Didžiojoje Britanijoje, o dabar serialą gali stebėti net 180-ies šalių televizijų žiūrovai, tarp jų – ir Lietuvos.

Kaip žinia, aviukas Šonas turi neprilygstamą talentą savo nekaltomis išdaigomis nuolat privirti pakankamai daug košės, kurią tenka srėbti tiek jam pačiam, tiek visiems aviuko draugams. Filmo istorija prasideda lygiai taip pat. Aviukas Šonas nusprendžia šiek tiek pasilinksminti, tačiau netikėtai įvykiai pakrypsta kiek netikėta linkme. Šono išdaiga priverčia Fermerį išvykti iš gimtosios sodybos į tolimą ir nepažįstamą Didelį Miestą. Supratęs, kad ir vėl privirė košės, aviukas Šonas mobilizuoja fermos gyventojus ir visi kartu iškeliauja gelbėti mylimo šeimininko.

Tačiau ar pavyks aviukui ir jo draugams, didžiąją gyvenimo dalį praleidusiems jaukioje ir paprastoje kaimo sodyboje, nepasiklysti Dideliame Mieste? Ar jie sugebės išvengti kiekviename žingsnyje tykančių netikėtumų, naujovių bei nematytų ir gąsdinančių dalykų? Ar jiems pasiseks apsimesti paprastais gyvūnais daugybės žmonių apsuptyje? Galų gale – ar aviukas Šonas ir jo draugai suspės surasti Fermerį, kol jis nepradingo galutinai?
Daugiau

Režisierius: Mark Burton, Richard Starzack

Aktoriai: Justin Fletcher, Omid Djalili, Kate Harbour, Sean Connolly, Andy Nyman ...

Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija

Metai: 2015

Šalis: France, UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • +6
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. sunflower 11 liepos 2016 17:01
    1. 0
    Vaikiškas, bet labai patiko :)

Загрузка...