KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Paauglės dienoraštis
Paauglės dienoraštis
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BRRip 10-04-2016

Paauglės dienoraštis The Diary of a Teenage Girl

Penkiolikmetė Minė (aktorė Bel Powley) dokumentuoja kiekvieną savo žingsnį. Kaip ir dauguma paauglių, Minė siekia meilės, pripažinimo ir savo tikslo šiame pasaulyje atradimo. Jos įsitikinimas, kad yra per stora visai netrukdo sulaukti vaikinų dėmesio mokykloje. Pradėjusi jausti trauką savo bohemiškos mamos (aktorė Kristen Wiig) vaikinui Monro (aktorius Alexander Skarsgård), „žaviausiam vyrui pasaulyje“, ji pradeda provokuojančią kelionę seksualinio ir meninino prabudimo link.

Vintažiniuose 1976-uosiuose vykstanti „Paauglės dienoraščio“ istorija prasideda blėstančio hipių judėjimo ir pankroko pakilimo sankirtoje. Veikiama maištingų aplink tvyrančių nuotaikų, Minė atsisako paklusti varžančioms suauguisųjų pasaulio taisyklėms. Pradėjusi vystyti naujai atrastus kūrybinius talentus, ji atskleidžia savo gabumus ir seksualumą per tokias intymias ir gyvybingas detales, kokios gali būti atrandamos tik tarp paauglės dienoraščio puslapių.

Marielle Heller juosta „Paauglės dienoraštis“ pristatyta Sandanso kino festivalyje. Filmas tapo vienu tamsiųjų festivalio arkliukų, o pagrindinė aktorė Bel Powley akimirksniu atsidūrė prodiuserių ir kino žiniasklaidos taikiklyje.
Daugiau

Režisierius: Marielle Heller

Aktoriai: Bel Powley, Kristen Wiig, Abby Wait, Alexander Skarsgård, Miranda Bailey, Carson D. Mell, John Parsons, Madeleine Waters ...

Žanras: Drama, Romantinis

Metai: 2015

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, dvibalsis)

Reitingas

 • +1

KOMENTARAI 3
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Ja-Ja 21 spalio 2016 23:00
  1. 0
  Ai toks visai nieko, nors ir holivudinio stiliaus
 2. naite 5 spalio 2016 22:57
  1. 0
  visai neblogas filmas :)
 3. belenkas 29 sausio 2016 22:03
  1. +1
  labai panašus į "Fish Tank" (2009), tik romantiškesnis. aktorių vaidyba tobula.

Загрузка...