KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

Nudegęs
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 29-03-2016

Nudegęs Burnt

Adamas Džounsas – labai talentingas šefas, sugebantis sukurti stebuklus lėkštėse, bet nemokantis susitvarkyti savo gyvenimo. Jo karjerą viename Paryžiaus restoranų sužlugdė priklausomybė nuo narkotikų ir jo sunkus charakteris, nepripažįstantis kompromisų.

Po trejų metų, nustojęs vartoti, Adamas nusprendžia susigrąžinti senąją šlovę ir gauti kiekvieno virėjo svajonę – trečiąją Michelin žvaigždutę. Adamas atvažiuoja į Londoną, bet čia jį atseka skolas išmušinėjantys vyrukai ir kalbos apie sunkų Adamo būdą. Jis bando įtikinti seną pažįstamą Tonį, valdantį tėvo viešbutį, perleisti į jo rankas visą virtuvę, bet Tonis dvejoja. Ar pavyks Adamui įrodyti, kad jis tikrai išsikapstė iš kvaišalų liūno ir sugebės Tonio verslą iškelti į aukštumas? Ir ar atsiras bent vienas žmogus, sutiksiantis jam padėti?

Neįtikėtinai smagi ir emocionali juosta apie meilę maistui, meilę tarp dviejų žmonių ir apie tai, ko yra verta antra galimybę. Pagrindinį herojų vaidina keturių „Oskarų“ nominantas Bradley Cooperis, jo padėjėją virtuvėje Helen įkūnija žavioji Siena Miller.
Daugiau

Režisierius: John Wells

Aktoriai: Bradley Cooper, Sienna Miller, Daniel Brühl, Emma Thompson, Uma Thurman, Alicia Vikander, Matthew Rhys, Henry Goodman ...

Žanras: Komedija, Drama

Metai: 2015

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • +11

KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Arturas Gudavicius 14 sausio 2016 23:59
  1. 0
  ........6/10
 2. Utia Nezinoma 10 sausio 2016 18:36
  1. +3
  Super filmas, kuomet siekiama vieno tikslo - ir per didžiausius sunkumus, tai įveikiama... 10 balų !!!

loading...