/ / / Makbetas
Makbetas
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BRRip 6-02-2016

Makbetas Macbeth

Škotijos kunigaikščio Makbeto (akt. Michael Fassbender) gyvenimą aukštyn kojomis apverčia raganų išpranašautas pažadas – vieną dieną jis taps Škotijos karaliumi. Užvaldytas šios minties Makbetas kone praranda protą – dėl sosto jis pasiryžęs viskam. Šiuos vyro planus entuziastingai palaiko ir jo žmona gražuolė Ledi Makbet (akt. Marion Cotillard), kurstanti sutuoktinį tapti nuožmiausiu visų laikų Škotijos valdovu.

Garbėtroška Makbetas neilgai trukus tampa tikru tironu – dėl valdžios jis nužudo teisėtą Škotijos karalių Dankaną (akt. David Thewlis), tačiau tik žengęs ši žingsnį jis suvokia padaręs didžiausią klaidą savo gyvenime. Jo laimę pradeda temdyti nepakeliamas kaltės jausmas ir paranoja, kad už visą blogį jam teks atsakyti dvigubai...

Ekranizuoti jau kelis šimtmečius skaičiuojančią istoriją ryžosi australų kino režisierius Justinas Kurzelis (Lietuvoje žiūrovai turėjo galimybę pamatyti jo filmą „Sniego miestas“). Jaudinantis kūrinys kino festivaliuose buvo sutiktas ovacijomis, ir Kanų kino festivalyje nominuotas „Auksinei palmės šakelei“.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka žavioji „Oskaro“ laureatė Marion Cotillard, kuriai buvo patikėtas Ledi Makbet vaidmuo, ir „Oskarui“ nominuotas aktorius Michaelis Fassbenderis, įkūnijantis patį Makbetą.
Daugiau

Režisierius: Justin Kurzel

Aktoriai: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jack Madigan, Paddy Considine, Lynn Kennedy, David Hayman ...

Žanras: Drama, Karinis

Metai: 2015

Šalis: UK, France, USA

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, dvibalsis)

Reitingas

 • 6.647 589
 • 7.11925 506
 • 0
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. justnick 23 kovo 2016 18:46
  1. 0
  Net negaiskit laiko. nesamone kaskokia sweat_smile
 2. Solohd 19 vasario 2016 08:07
  1. +1
  tas eiliuotas vertimas.... Net isjungiau filma.

Загрузка...