/ / Dėl visko kaltas seksas
Dėl visko kaltas seksas
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 3-03-2016

Dėl visko kaltas seksas Sleeping With Other People

Džeikas (aktorius Jason‘as Sudeikis) gyvena Niujorke, dirba mėgstamą darbą, gyvena su mergina, bet negali atsispirti kitų moterų kerams. Jam permiegojus su savo merginos geriausia drauge, jų draugystei ateina dramatiška pabaiga. Štai čia vyras nusprendžia, kad daugiau taip tęstis nebegali ir užsirašo į priklausomybės nuo sekso pagalbos grupę.

Leinė (aktorė Alison Brie) irgi gyvena Niujorke, dirba mėgstamą darbą, gyvena su vaikinu ir negali atsispirti kito vyro vilionėms. Neatlaikiusi įtampos, vieną vakarą ji viską prisipažįsta savo vaikinui ir taip pat nusprendžia užsirašyti į šią grupę.

Čia Leinė ir Džeikas susitinka pirmą kartą po to, kai dar koledžo laikais prarado vienas kitam savo nekaltybę. Netikėtas susitikimas juose įžiebia romantikos kibirkštį, tačiau abu nusprendžia, kad geriau jiems bendrauti tik platoniškai. Padėdami vienas kitam kovoti su visa apimančiu seksualiniu potraukiu, Leinė ir Džeikas vis daugiau laiko leidžia kartu. Kol galų gale pastebi, kad jie jau yra pora. Trūksta tik vieno - sekso.
Daugiau

Režisierius: Leslye Headland

Aktoriai: Jason Sudeikis, Alison Brie, Amanda Peet, Natasha Lyonne, Adam Scott, Marc Blucas, Andrea Savage, Jason Mantzoukas, Daniella Pineda, Megan Guinan, Anna Margaret Hollyman, Remy Nozik ...

Žanras: Komedija, Romantinis, Drama

Metai: 2015

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.533 849
 • 5.8734 895
 • +13
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Zydreaa 24 birželio 2018 23:28
  1. 0
  Labai nuobodus, bei ištęstas, toks jausmas, jog žiūrėtum amžinybę...veltui sugaištas laikas 5/10
 2. karalaitte 4 kovo 2016 23:11
  1. 0
  Patiko filmas

Loading...