KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Išmokyk mane mylėti
Išmokyk mane mylėti
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 24-03-2016

Išmokyk mane mylėti Fathers and Daughters

Meilė, kurią jaučiame tėvams, ir meilė, kurią jaučiame mylimiesiems, yra skirtinga. Tačiau vaikystėje negavę pakankamai šilumos ir jautęsi nemylimi žmonės neretai turi grumtis su savimi, kad įsileistų stiprius jausmus ir atvertų širdį suaugę. Dramoje „Išmokyk mane mylėti“ (angl. „Fathers and Daughters“) žiūrovai išvys jautrią ir romantišką istoriją apie tėvą, jo dukrą ir jos meilės paieškas. Pagrindinius vaidmenis italų režisieriaus Gabriele Muccino filme atliko ryškios Holivudo žvaigždės Russelas Crowe ir Amanda Seyfried, o jos herojės simpatiją įkūnijo iš serialo „Bręstantis blogis“ pažįstamas aktorius Aaronas Paulas. Šioje juostoje taip pat išvysime Diane Kruger, Jane Fonda, Octavia Spencer ir jaunąją kino industrijos pažibą Quvenzhané Wallis.

R.Crowe vaidina pripažintą ir Pulitzerio premija įvertintą rašytoją Džeiką Deivisą. Gyvenimas jam nepagaili išbandymų – likęs našliu vyras meta visas pastangas, kad užaugintų dukterį Keitę. Sumani penkerių dukra – jo gyvenimo šviesulys ir džiaugsmas, tačiau pašlijus sveikatai Džeikas nebegali deramai ja rūpintis. Skaudančia širdimi jis atiduoda Keitę tetos globai, o mažoji nesuprasdama tokio pasirinkimo ilgisi tėvo ir jų laiko drauge. Tuo pat metu vis silpstantis Džeikas nori apsaugoti Keitę nuo dar didesnio skausmo ir savo meilę išlieja ant popieriaus, paversdamas ją knygomis, kurias jis rašo savo dukrai.

Praėjus 27-eriems metams Keitė sutinka Kameroną – vaikiną, kuriam ji krinta į akį iš pirmo žvilgsnio. Įdomiausia tai, kad šis – didžiulis merginos tėvo rašytų knygų gerbėjas. Nors Kameronas mėgina suprasti Keitės baimes ir yra pasiryžęs mąslią gražuolę apsupti dėmesiu ir rūpesčiu, ji pirmiausia turi nugalėti pati save. Keitė vėl mokosi mylėti, pamažu gydosi praeities žaizdas ir prisimena tėvą versdama jo kūrinių puslapius.

"Išmokyk mane mylėti" - tai jautri ir šilta istorija apie tikrus jausmus ir gyvenimo išbandymus bei viską įveikiančią meilę.
Daugiau

Režisierius: Gabriele Muccino

Aktoriai: Russell Crowe, Amanda Seyfried, Aaron Paul, Diane Kruger, Ryan Eggold, Jane Fonda, Quvenzhané Wallis, Bruce Greenwood, Octavia Spencer, Janet McTeer, Michelle Veintimilla, Kylie Rogers ...

Žanras: Drama

Metai: 2015

Šalis: USA, Italy

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • +22

KOMENTARAI 6
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Evelina Janusaite 12 kovo 2017 18:52
  1. 0
  Labai nuostabus filmas, baline sistema 10/10 heart_eyes
 2. ViGo1224 11 sausio 2017 03:09
  1. -1
  Grazu ;) cia tipo vertinu vietoj balines sistemos :D 10/10
 3. Giedrius1896 4 liepos 2016 15:17
  1. 0
  Vidurį filmo tik supratau kad filmas susideda iš dviejų pusių
 4. heladar 2 balandžio 2016 03:23
  1. 0
  Įspūdingas filmas. Pravirkdė, privertė susimąstyti. Verta pamatyti.
 5. Emilijasima 28 kovo 2016 18:17
  1. 0
  Labai geras filmas. 10 balų
 6. indruciukas13 24 kovo 2016 18:21
  1. -1
  man labai liudnas filmas buvo bet labai patiko

loading...