/ / Kontaktas
Kontaktas
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 7-04-2016

Kontaktas Contact

Robert Zemeckis (gimė Čikagoje tėvo lietuvio ir italų kilmės motinos šeimoje) – režisierius, pastatęs trilogiją "Atgal į ateitį", filmą "Forestas Gampas" (už jį gavo "Oskarą"), 1997-aisiais sukūrė fantastinę dramą, paremtą Carl Sagan novele – "Kontaktas". Ir režisierius neapvylė, pateisindamas savo vardą, pastatė unikalų bei intriguojantį filmą apie… ateivius.

Mokslininkė Eleanor Arroway (Jodie Foster), nuo pat vaikystės susidomėjusi keistais astronominiais reiškiniais ir iš kosmoso sklindančiais garsais, užsibrėžia tikslą įrodyti, kad gyvybė egzistuoja ne tik Žemėje. Specialiios ekspedicijos New Mexico vietovėje metu ji gauna mistinį signalą iš planetos Vega, kurį iššifravę mokslininkai prieš savo akis pamato didžiulės tarpgalaktinės sistemos statybos brėžinius.Visa žemė sukelta ant kojų ir laukia kas vyks toliau. Ar ateviai iš ties egzistuoja ? Ko jie nori ? O gal tai tik Eleanor’os vaizduotės vaisius ? Afera ?Filmuose apie ateivius, nuo pat pradžios iki pabaigos išlieka tos pačios, visiems panašiems filmams būdingos, intrigos – kaip šiame filme bus pavaizduoti ateiviai ? Ko jie nori iš Žemės ? Kaip elgsis žmonės ? Taip toliau ir panašiai. "Kontaktas” – ne išimtis. Tos pačios intrigos išlaikomos iki pat pabaigos, o be viso to, filmui įsibėgėjant, kūrėjai pateikia ir dar daugiau intriguojančių detalių, kurios prikausto prie ekrano ir nepaleidžia iki pat pabaigos.
Daugiau

Režisierius: Robert Zemeckis

Aktoriai: Jena Malone, David Morse, Jodie Foster, William Fichtner, Geoffrey Blake, Matthew McConaughey, Sami Chester, Timothy McNeil, Laura Elena Surillo, Tom Skerritt, Henry Strozier ...

Žanras: Fantastinis, Drama, Mistinis

Metai: 1997

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.4222 695
  • 7.9641 121
  • +11
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


Загрузка...