KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / Megamaindas
Megamaindas
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BRRip 9-11-2015

Megamaindas Megamind

Kūrėjai, pasauliu padovanoję „Šreką“, „Madagaskarą“ ir „Kung Fu pandą“, dabar žada pakeisti mūsų visų supratimą apie filmų blogiukus.

Megamaindas yra genialus, nuostabus ir tobulas niekšas, turintis vieną mažytį trūkumą: jam labai, labai nesiseka. Metai iš metų Megamaindas bando užkariauti Metrosičio miestą visais įmanomais ir neįmanomais būdais. Ir visuomet – VISUOMET – jam sutrukdo jo pagrindinis priešas, superherojus Metromenas. Megamaindas niršta, siunta, kuria naujus planus – vien tam, kad juos ir vėl sugriautų jo varžovas, gelbstintis miestiečius nuo blogio.

Tačiau vieną kartą Megamaindui netikėtai pavyksta nugalėti Metromeną – superherojus žūsta. Negalėdamas pats tuo patikėti, piktadarys šėlsta iš laimės, tačiau neilgai. Pamažu jis suvokia, kad suiro gyvenimo pusiausvyra – niekšas nebeturi savęs verto priešininko.

Tačiau genijui Megamaindui tai ne problema – jis priešininką susikurs! Kaip taria, taip ir padaro. Bet, kaip žinia, bėda viena nevaikšto. Megamaindo kūrinys – superherojus Titanas – netrukus suvokia, kad žymiai smagiau būti blogiuku nei teigiamu herojumi. Megamaindas pakraupsta, sužinojęs Titano planus sunaikinti pasaulį, užuot jį gynus.

Megamaindui iškyla rimta psichologinė ir moralinė dilema. Norėdamas, kad išliktų pasaulis, kuriam jis galėtų kenkti, prieš tai Megamaindas privalės tą pasaulį išgelbėti.
Daugiau

Režisierius: Tom McGrath

Aktoriai: Will Ferrell, Jonah Hill, Brad Pitt, Tina Fey, Ben Stiller, J.K. Simmons, Justin Theroux, Tom McGrath ...

Žanras: Animacinis, Veiksmo, Komedija

Metai: 2010

Šalis: USA,

Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)

Reitingas

  • +18

KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. donce33 14 lapkričio 2018 08:59
    1. 0
    Žiuriu kiekviena diena megaminda geriausias filmas

loading...