KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / Riešutėlių filmas
Riešutėlių filmas
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 18-04-2016

Riešutėlių filmas The Peanuts Movie

Čarlis Braunas yra žavus vaikis, tikintis, kad jis yra didžiausias nelaimėlis pasaulyje. Jis taip nepasitiki savimi, jog net patys paprasčiausi kasdienybės įvykiai jam tampa didžiausiu iššūkiu. Laimei, Čarlis turi geriausią šunį pasaulyje – pašėlusį biglį vardu Snūpis.

Snūpis yra geriausias jo draugas, nuolatinis palydovas ir didžiausias patarėjas. O šįkart Čarliui patarimų prireiks labiau nei įprastai: jo klasėje atsiranda gražuolė naujokė. Visus pakeri jos grožis, o Čarlis supranta: tai – pirmoji jo meilė!

Kaip užkalbinti savo simpatiją? Ką jai sakyti, kaip sužavėti? Pesimistui Čarliu pažintis su naujoke taps didžiausiu metų iššūkiu. Todėl Snūpiui darbo bus per akis: ištikimasis šunelis skatins Čarlį imtis veiksmų, rizikingų žygių ir pavers jį nugalėtoju. O jam pačiam teks akis į akį susitikti su savo didžiausiu varžovu – Raudonuoju Baronu!

Visai šeimai skirtas filmukas itin pradžiugins mažuosius žiūrovus, nes į kino ekranus pagaliau atkeliauja vaikams puikiai pažįstami ir mylimi „Riešutėlių“ personažai – Čarlis Braunas, linksmuolis šuo Snūpis, Liusi, Linas ir kiti. Naujieji jų nuotykiai nustebins net visko mačiusius ir įrodys, kad net didžiausi nelaimėliai sulaukia dienos, kai viskas einasi puikiai!
Daugiau

Režisierius: Steve Martino

Aktoriai: Trombone Shorty, Rebecca Bloom, Anastasia Bredikhina, Francesca Capaldi, Kristin Chenoweth, Alexander Garfin ...

Žanras: Animacija, Nuotykių, Komedija, Šeimos

Metai: 2015

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)

Reitingas

 • +15

KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Giedrius1896 13 liepos 2016 10:49
  1. 0
  Nekalbant apie grafiką, filmukas įdomus :)
 2. tadukaszz20100204 26 balandžio 2016 07:20
  1. 0
  fainas filmukas :)

Загрузка...