/ / / Siaubas baubas
Siaubas baubas
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

2-08-2014

Siaubas baubas Jeepers Creepers

Brolis ir sesuo Darrylas (Justinas Longas) ir Trish (Gina Philips) važiuoja namo iš pirmakursių šventės. Tačiau jų kelionė tampa pavojinga, kai pamato vyrą su apsiaustu ir veidą uždengiančia skrybėle, kuris kažką bando sukišti į vamzdį, kyšantį iš žemės. Sugrįžę į tą vietą, kur vyras kažką paslėpė, jie atranda kažką siaubingo. Padedami pamišusios moters, patyrusios daugybę kačių (Eileen Brennan), ir aiškiaregės (Patricia Belcher), jie suvokia, kad juos persekioja senovės demonas, vadinamas Šmėkla (Jonathanas Breckas), kuris valgo žmones, kad galėtų atsiauginti savo organus. Viename iš paauglių jis mato tai, ko norėtų užkrimsti.
Daugiau

Režisierius: Victor Salva

Aktoriai: Gina Philips, Justin Long, Jonathan Breck, Patricia Belcher, Eileen Brennan, Brandon Smith, Peggy Sheffield, Jeffrey William Evans, Patrick Cherry, Jon Beshara, Avis-Marie Barnes, Steve Raulerson, Tom Tarantini, William Haze, Kim Kahana ...

Žanras: Siaubo

Metai: 2001

Šalis: USA, Germany

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

+4 4

  • Neveikia video
  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

loading...