/ / / Bevardžiai
Bevardžiai
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 12-05-2016

Bevardžiai Sin Nombre

Šis filmas apie tai, kokius sunkumus tenka įveikti žmonėms, bandantiems nelegaliai kirsti JAV sieną. Tėvo įkalbėta paauglė Saira leidžiasi į neįprastą kelionę. Ji išvyksta iš gimtojo Hondūro, kad pasiektų didelių galimybių pažadėtąją žemę – Ameriką. Mergaitė neturi pinigų, kad keliautų įprastomis transporto priemonėmis, tad keliauja ant traukinių stogų. Kasperas – galingiausios Pietų Amerikos nusikaltėlių gaujos narys. Vaikinukas nepaklūsta įsakymui, o tai vertinama kaip mirtina nuodėmė, todėl jis turi bėgti.

Dvi istorijos susilieja į vieną, dviejų jaunuolių keliai susikerta. Be savo begalinio ryžto jie neturi nieko, kad išgelbėtų tai, kas jų prievartos ir nevilties pasaulyje yra vienintelė vertybė: meilė artimui, tikėjimas ir viltis geresne ateitimi.

Filmas apdovanotas Sandanso kino festivalyje. Laimėjo 14 tarptautinių kino apdovanojimų, sulaukė 18 nominacijų tarptautiniuose kino renginiuose.
Daugiau

Režisierius: Cary Joji Fukunaga

Aktoriai: Paulina Gaitan, Marco Antonio Aguirre, Leonardo Alonso, Karla Cecilia Alvarado, Juan Pablo Arias Barrón, Felipe Castro, Marcela Feregrino ...

Žanras: Nuotykių, Kriminalinis, Drama

Metai: 2009

Šalis: Mexico, USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.628 354
 • 7.1992 383
 • +3
KOMENTARAI 3
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. kinasnamuose 24 rugsėjo 2017 15:11
  1. 0
  Jei bent kiek teko dometis apie pasaulyje esancias grupuotes , tai teko girdeti apie MS13 . Siame filme gausit lengva info apie ju realu gyvenima , seip nemazai BBC documentary yra apie juos , rekomenduoju .
 2. Giedrius1896 15 rugpjūčio 2016 22:13
  1. 0
  Daug veiksmo nėra, bet filmas savotiškai įdomus ir įtraukiantis, labai patiko įgarsinimas.
 3. moodestaz 24 birželio 2016 21:43
  1. 0
  Vertas demesio.

Загрузка...