/ / Džin-Roh: Vilko Brigada / Jin-Roh: The Wolf Brigade (1999)
Džin-Roh: Vilko Brigada / Jin-Roh: The Wolf Brigade (1999)
Žiūrėti online

Treileris:

BDRip 1-05-2016

Džin-Roh: Vilko Brigada / Jin-Roh: The Wolf Brigade (1999) Jin-Rô

1995‘ais metais, kai Oshii Mamoru dar buvo įnikęs į „Ghost in the Shell“, jau prasidėjo kūrimas šio pilnametražio filmo, kurio pagrindas buvo pastatytas pagal jo paties sukurta mangą. Kiek teko matyt, tai Oshii filmai kupini tamsaus niūrumo ir liūdesio atmosferos, o tarpais ir visai perteikia beviltiškumo jausmą.

Didžioji dalis įvykiu pateikiama tamsios paros metu, tamsioje, beviltiškoje ir niūrioje atmosferoje. Jei pažvelgtume i filmą pro vienos iš veikėjų jaunos moksleivės gražias, tamsias ir dideles akis, tai filmas atrodo tiesiog nepakartojamai.

Jame vyrauja retas rimtumas, kuris savaip yra siurrealistiškas ir ant tiek globalus ir realistiškas, kad kartais ribojasi net ir su fantastika, taip pat paliečiantis politikos niuansus ir net gi ideologiją. Masinis maištas užaugęs Tokijuje – viena iš nerealiausiu scenų, kurios tik buvo pasirodžiusios anime kadruose. Viską ką galėčiau pasakyti apie istoriją... tai, kad žiaurioje siužeto linijoje susiformuoja romantinė pasaka, kuri tiesiogine ta žodžio prasme yra apipilama krauju.
Daugiau

Režisierius: Hiroyuki Okiura

Aktoriai: Yoshikazu Fujiki, Sumi Mutoh, Hiroyuki Kinosha, Yukio Hiroda, Yukihiro Yoshida ...

Žanras: Animacija, Drama, Fantastinis, Trileris

Metai: 1999

Šalis: Japan

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • -22

  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...