Žvaigždžių vartai » Filmai online, naujausi nemokami online filmai internetu
/ / / Žvaigždžių vartai

Playing on

Player HTML5
 1. Treileris
 2. Pažymėti
 1. Neveikia
 2. Išjungti
loading...
Žvaigždžių vartai

Žvaigždžių vartai

Stargate
Dar 1920 metais, žinoma, Egipte, žinoma, Gizoje archeologai atkasa didžiulį akmenį, po juo randa kažkokį keistą apvalų lanką. Jį pakelia. Ir štai didžiulėje smėlio platybėje stovi... Kas? Keliaujame į modernesnius laikus. JAV Oro pajėgų karinė bazė, tiesa, gana delikačiai susimedžioja plačiai išjuoktą moksliuką ir pristato jį į giliai po žeme paslėptą bunkerį. Jam pasakoja kažkokią istoriją ir kviečia bendradarbiauti. Moksliukas beveik badauja, tad norom nenorom... Po to jis išvysta tai, ko net nesvajojo išvysti: prieš jo akis stovi keistas ratas, pagamintas iš kažkokios neaiškios - visiškai nežemiškos - kilmės medžiagos. Jis išmargintas raštais ar rašmenimis - juos reikia iššifruoti... Moksliukas patikslina kito, ne tokio sėkmingo aiškintojo, vertimą: "Tai ne Dangaus durys. Tai Žvaigždžių vartai".
Daugiau
 1. Režisierius:Roland Emmerich.
 2. Aktoriai:Kurt Russell, James Spader, Jaye Davidson, Viveca Lindfors, Alexis Cruz, Mili Avital, Leon Rippy, John Diehl, Carlos Lauchu ...
 3. Žanras:Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis.
 4. Šalis:USA, France
 5. Kalba:Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)
 1. Metai:1994
 2. Kokybė:BRRip

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Komentarai - 3
 1. gytiss12352 8 Spalio 2016 19:32
  kodel negalit sujunkti su tuo filmu žvaigžiu vartai sg1 butai kaip parodija čia kur išpradžiu parodija butu visas filmas sujungus su stargate sg1 o čia nieko nedomina nes nesutaikita su tuo filmu stenkites pritaikit tada pasakisiu gad pats geriausias filmo parodija su tom serijo, sujuntom žvaidžiu vartu ir taškas.
  1. 0
 2. Donce 22 Geg 2016 22:28
  jo blin o kur pabaiga:DDD
  1. +1
 3. giedrius1988 22 Geg 2016 21:46
  filmas nebaige iki galo
  1. +1
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Night mode