Vidurnakčio ekspresas » Filmai online, naujausi nemokami online filmai internetu
/ / / Vidurnakčio ekspresas

Playing on

Player HTML5
 1. Treileris
 2. Pažymėti
 1. Neveikia
 2. Išjungti
loading...
Vidurnakčio ekspresas

Vidurnakčio ekspresas

Midnight Express
Tikrais įvykiais paremtas pasakojimas apie amerikietį studentą Williamą Heyesą, kuris iš Turkijos mėgino išvežti 2 kg. narkotikų partiją bei buvo atsitiktinai sučiuptas prie pat lėktuvo ir pateko į šios šalies kalėjimą – pragarą, kuriame eilinė nauja diena galėjo tapti paskutine. Iš pradžių jis buvo nuteistas ketveriems metams, bet vėliau ši bausmė buvo padidinta iki 30 metų, todėl, kad turkams labai reikėjo pavyzdinio atvejo - kalbant paprasčiau, - atpirkimo ožio. Jaunuolis kentėjo kalėjimo prižiūrėtojų sadistinius pasityčiojimus, žiaurius sumušimus, karantiną purvinoje ir šlapioje kameroje ir t.t. Jis su viltimis laukė savo advokato, tėvų ir JAV vyriausybės pagalbos, tačiau Turkijos teismas buvo nesukalbamas. Williamui beliko vienintelė išeitis - "Vidurnakčio ekspresas". Šiuo terminu kaliniai apibūdina pabėgimą iš kalėjimo. Nepaprastai stipri istorija ir nuolatinis svirduliavimas tarp beprotybės ir realaus pasaulio. Tikrai įkvepia.
Daugiau
 1. Režisierius:Alan Parker.
 2. Aktoriai:Brad Davis, Irene Miracle, Bo Hopkins, Paolo Bonacelli, Paul L. Smith, Randy Quaid, Norbert Weisser, John Hurt, Mike Kellin ...
 3. Žanras:Kriminalinis, Drama, Biografinis.
 4. Šalis:UK, USA
 5. Kalba:Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)
 1. Metai:1978
 2. Kokybė:BRRip

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Komentarai - 2
 1. vitaliuga 28 Kovo 2017 02:44
  tikrai vertas demesio ...
  1. 0
 2. fuckit 28 Geg 2016 17:26
  Nu toks siaip sau, net sunku vertint
  1. -1
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Night mode