/ / / Gyvenimas be vyrų
Gyvenimas be vyrų
Žiūrėti online

Treileris:

BRRip 1-05-2016

Gyvenimas be vyrų Without Men

Vieną Lotynų Amerikos miestelį ištiko bėda. Visos moterys liko be vyrų, mat šiuos jėga paėmė į civilinį karą. Moterų susirinkime, kurį suorganizuoja Rosalba (akt. Eva Longoria), pripažįstama, kad miesteliui gresia išnykimas. Pagelbėti galėtų vienintelis likęs vyras – kunigas Rafaelis (akt. Oscar Nunez). Bet maldininkui vienam truputį nedrąsu imtis tokios atsakingos misijos. Jo laimei, į šią, beveik utopinę, bendruomenę svajoja patekti ne vienas vyras, tarp jų – ir žingeidus reporteris Gordonas (akt. Christianas Slateris). Perskaitęs Rafaelio dienoraštį jis prašo nuvesti jį į stebuklingą šalį. Erotikos, humoro ir smagių situacijų kupina komedija leis dar kartą pasvarstyti, koks būtų pasaulis, jei jį valdytų tik moterys.
Daugiau

Režisierius: Gabriela Tagliavini

Aktoriai: Eva Longoria, Christian Slater, Oscar Nuñez, Kate del Castillo, Mónica Huarte, Yvette Yates, Maria Conchita Alonso, Guillermo Díaz, Paul Rodriguez, Camryn Manheim, Judy Reyes, Fernanda Romero ...

Žanras: Komedija

Metai: 2011

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • +2

  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...