/ / Robinzono Kruzo sala
Robinzono Kruzo sala
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

13-09-2016

Robinzono Kruzo sala The Wild Life / Robinson Crusoe

Atokioje nuostabaus grožio saloje, niekuomet nemačiusioje žmogaus, gyvena daugybė laimingų gyvūnėlių. Tarp jų – papūga, vardu Antradienis. Tik jis nėra visiškai laimingas, nes svajoja pamatyti platųjį pasaulį. Bet kaip tai padaryti – dar nežino.

Vieną dieną salos gyventojai pamato ant kranto išmestą didžiulį keistą medinį daiktą, o šalia jo dar keistesnę būtybę - žmogų. Greitai sumojusi, kad žmogus tuo keistu mediniu daiktu turėjo atplaukti iš kito pasaulio, papūga nusprendžia pasinaudoti juo kaip galimybe pagaliau įgyvendinti savo svajonę. Antradienis susidraugauja su žmogumi, kurio vardas – Robinzonas Kruzas. Pamatę, kad keistoji būtybė nesikandžioja, su juo susibičiuliauja ir kiti nuostabios salos gyvūnai. Naujųjų draugų pagalba Robinzonas pamažu įsikuria naujuose namuose.

Visa tai labai nepatinka dviem laukinėms katėms, norinčioms valdyti salą. Piktosios katės nusprendžia pamokyti atėjūną. Paraginti Antradienio, kiti salos gyventojai susivienija su Robinzonu ir visi kartu stoja į kovą už savo namus.
Daugiau

Režisierius: Vincent Kesteloot, Ben Stassen

Aktoriai: Matthias Schweighöfer, Kaya Yanar, Ilka Bessin, Dieter Hallervorden, Aylin Tezel, Ghadah Al-Akel, Tommy Morgenstern, Melanie Hinze ...

Žanras: Animacija, Nuotykių, Komedija, Šeimos

Metai: 2016

Šalis: Belgium, France

Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)

Reitingas

 • 5.34 838
 • 5.923 518
 • +22
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. TheJulius19 3 liepos 2018 21:04
  1. 0
  Visai nieko filmas.
 2. Ja-Ja 24 rugsėjo 2016 21:54
  1. 0
  Tikėjausi, kad bus įdomesnis

Loading...