/ / / Valstybinis romanas
Valstybinis romanas
Valstybinis romanas
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

20-09-2016

Valstybinis romanas Die Staatsaffäre

Tai ne šiaip sau meilės istorija – tai aukščiausio lygio vadovų romanas. Ana Bremer – graži, sėkminga, protinga ir vienintelė tokia visoje Vokietijoje – ji šalies kanclerė. Ši įtakinga moteris nesupranta, kaip galima suderinti darbą su šeima, ir yra visa galva pasinėrusi į darbus ir politiką. Europos viršūnių susitikime ji susipažįsta su naujai išrinktu Prancūzijos prezidentu ir suvokia, kad tai tas pats vaikinas, su kuriuo prieš keletą metų turėjo karštą vienos nakties romaną. Tada jis dingo be jokių paaiškinimų. Bet ar galėtų jie dabar būti kartu, kai abu yra valstybių vadovai? Ir apskritai ar gali taikiai sugyventi socialdemokratė vokietė su konservatorium prancūzu? Po netikėtos meilės nakties Aną vėl užklups abejonės ir prasidės rūpimų atsakymų į klausimus paieškos.
Daugiau

Režisierius: Michael Rowitz

Aktoriai: Veronica Ferres, Philippe Caroit, Martin Brambach, Susanna Simon, Stephan Kampwirth, Theresa Underberg, Bernhard Piesk, Simone Panteleit ...

Žanras: Komedija

Metai: 2014

Šalis: Germany

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 0
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. Ufe 22 rugsėjo 2016 20:57
    1. 0
    Perdaug saldu, perdaug netikra, paprasta ir nuspejama... kartais paziuriu, labai kartais, man tokie filmai nepriesirdies.

Загрузка...