KĄ DARYTI, JEI TINKLALAPIS FILMUX.ORG NEPASIEKIAMAS? PAGALBA

/ / Naujokė
Naujokė
Naujokė
Žiūrėti online
29-08-2017

Naujokė (6 Sezonas) New Girl (Season 6)

Keturiems „Auksiniams gaubliams" nominuota komedija „Naujokė" atskleidžia šiek tiek keistos merginos, kurią talentingai įkūnija filme „500 meilės dienų" sužibėjusi Zooey Deschanel, nuotykius. Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis...
Daugiau

Režisierius: Trent O'Donnell

Aktoriai: Jake Johnson, Max Greenfield, Hannah Simone, Zooey Deschanel, Lamorne Morris, Damon Wayans Jr. ...

Žanras: Komedija

Metai: 2016, 2017

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

 • +2
KOMENTARAI 5
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Jerr 14 vasario 2018 02:53
  1. 0
  Laaaaaaabai nuostabus serialas!!! Galbūt sakysit kad per mažai serialų mačiau kad taip tvirtinu, bet tikrai geriausias serialas. Pažiūrėjau paskutinę seriją ir atrodo ašarą net braukiu... Nejaugi viskas? Nejau nebėra daugiau? Gal žiūrėti vėl nuo pradžių? Tokie klausimai manau parodo, kad serialas tikrai vertas dėmesio. Netgi soc tinkluose sekti pradėjau visus pagrindinius aktorius, kad galėčiau dar bent minutėlę su jais pabūti:)
  Manau visiems žiūrėjusiems bus aktualu - bus finaliniai 7 (ir jei gerai supratau) 8 sezonai. Prasidės šių metų balandžio 10d. Amerikoje. Tad kol iki mūsų daeis teks palaukti. Bet dėl Naujokės - tikrai verta! Dar vienas dalykas tikėjimui ir vilčiai dėl daugiau sezonų skatinti - 6 sezonas taip pat buvo planuotas kaip paskutinis, bet va, pratesė dar ilgiau!!!:) Tai laukiam laukiam ir tikimės dar daugiau sezonų!!
 2. Eglė02 1 sausio 2018 14:44
  1. 0
  Šis serialas vienas iš geriausių kuriuos mačiau! Visiems rekomenduoju pažiūrėti. Nes šis serialas parodo kokia yra tikra draugystė nesvarbu ar tarp merginos ir vaikino, ar tarp merginos ir merginos, vaikino ir vaikino :D

  ar bus 7 sezonas?
  1. Jerr 14 vasario 2018 02:54
   1. +1
   Egle, 7 sezonas, bent Amerikoje tikrai bus, neaišku ar iki mūsų Lietuvėlės jis greit ateis. Ir ko gero bus ne tik 7 bet ir 8 jei gerai viską supratau:) paskaityk mano komentarą;)
   1. Eglė02 21 vasario 2018 17:38
    1. 0
    Jerr, labai ačiū :)
 3. uListen 23 vasario 2017 02:31
  1. 0
  Labai linksmas serialas :)

Загрузка...