/ / / Sukti reikaliukai
Sukti reikaliukai
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 31-07-2014

Sukti reikaliukai Duplicity

Audringa bendra praeitimi galintys pasigirti du aukščiausio lygio šnipai Rėjus ir Kler bando gyventi ramų gyvenimą. Atskirai. Tačiau reputacija – toks dalykas, nuo kurio lengvai nepabėgsi.

Praeitis juos pasiveja. Pirmiausia – ne romantikos, o darbo prasme. Kler ir Rėjus nusamdomi šnipinėti stambią kompaniją, kurios verslas, švelniai tariant, turi tamsių dėmių.

Jau dirbdami atskirai abu užsitarnavo išskirtinę pagarbą, tad kokias aukštumas gali pasiekti jų abiejų komanda? O kartu leidžiant didžiąją paros dalį, galbūt pamažu įsižiebs ir išblėsę aistros žarijos?..

Jau užsitarnavęs puikią reputaciją kaip scenaristas (parašė scenarijus visoms trims „Borno“ dalims, „Armagedonui“ ir „Maiklo Kleitono sukurtai tiesai“, kurią pats ir režisavo), Tony‘is Gilroy‘us ir „Suktuose reikaliukuose“ atlieka du vaidmenis: jis ir scenaristas, ir režisierius. Kaip pagrindinė aktorių pora šiame filme jo valia vėl susitiko juostoje „Arčiau“ ("Closer") labai artimai susipažinę Clive‘as Owenas ir Julia Roberts.
Daugiau

Režisierius: Tony Gilroy

Aktoriai: Clive Owen, Julia Roberts, Tom Wilkinson, Paul Giamatti, Dan Daily, Lisa Roberts Gillan, David Shumbris, Rick Worthy, Oleg Shtefanko, Denis O'Hare ...

Žanras: Kriminalinis, Romantinis, Trileris

Metai: 2009

Šalis: USA, Germany

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 6.244 018
  • 6.2078 444
  • 0
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


Загрузка...