Loading...
Kelias
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

BDRip 18-10-2016

Kelias La Strada

Pirmas Federiko Felinio filmas, sulaukęs tarptautinio pripažinimo. Šis vienas geriausių visų laikų pasaulio kino šedevrų – jaudinantis pasakojimas apie skausmą, žiaurumą ir vienatvę.

Tai graudi istorija apie pusprotę našlaitę ir žiaurų stipruolį cirkininką, kuris ją nusipirko už makaronų lėkštę. Jiedu klajoja po kaimus, rodydami triukus. Dzampanas fiziškai ir moraliai gniuždo naivią, patiklią ir geros širdies mergaitę, bet nepalaužia jos dvasios.

Nepakartojamas aktorių duetas – Felinio žmona ir mūza Džuljeta Mazina – Dželsomina ir žymus amerikiečių aktorius Antonis Kvinas – Dzampanas. Iš pradžių filmas patyrė nesėkmę. Daug kas sakė režisieriui, kad pagrindiniam vaidmeniui reikia gražuolės, o ne beždžionėlės.

Bet netrukus „Kelias“ buvo įvertintas užsienyje ir pasipylė apdovanojimai. 1956 m. jis atnešė F. Feliniui pirmąją ,,Oskaro” nominaciją ir pelnė prizą tarptautiniame Venecijos kino festivalyje.

Skamba nepakartojama Nino Rotos muzika.
Daugiau

Režisierius: Federico Fellini

Aktoriai: Giulietta Masina, Anthony Quinn, Richard Basehart, Aldo Silvani, Marcella Rovere, Livia Venturini, Gustavo Giorgi, Yami Kamadeva, Mario Passante, Anna Primula ...

Žanras: Drama

Metai: 1954

Šalis: Italy

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 8.152 046
  • 8.04211 366
  • 2
  • 0
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


Loading...