KĄ DARYTI, JEI TINKLALAPIS FILMUX.ORG NEPASIEKIAMAS? PAGALBA

/ / Bastilijos diena
Bastilijos diena
Bastilijos diena
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

24-11-2018

Bastilijos diena Bastille Day

Veržliame ir įtemptame veiksmo trileryje „Bastilijos diena“ bendradarbiauti bus priversti du profesionalai iš skirtingų pasaulių. Pirmasis – slaptas CŽV agentas, matęs tiek, kad užtektų šimtui eilinio mirtingojo gyvenimų, antrasis – tobulai savo amatą įvaldęs kišenvagis. Nuo sėkmingo jų bendradarbiavimo priklauso tolimesnė agento karjera, vagišiaus laisvė, viso Paryžiaus ramybė ir net tarptautinis stabilumas.

Jaunas amerikietis Maiklas (aktorius Richard Madden) pragyvenimui užsidirba iš to, ką moką geriausiai – vagia paryžiečių ir turistų pinigines. Vieną dieną jam pasitaiko nugvelbti kuprinę su sprogstamu įtaisu. Sprogus bombai Maiklas tampa vieninteliu įtariamuoju ir labiausiai ieškomu žmogumi visoje Prancūzijoje.

Tą pačią naktį slaptame CŽV poste Paryžiuje budi iš žlugusios misijos grįžęs ir karo zonoje įpratęs veikti agentas Briaras (Idris Elba). Jis greitai supranta, kad Maiklas, nors pats yra tik atsitiktinis pėstininkas dideliame lošime, gali atvesti iki tikrų nusikaltėlių. Pasipriešindamas vadovybės nurodymams agentas susiranda Maiklą ir kartu pradeda nutrūktgalvišką 24 valandų kelionę po pažįstamas ir dar nematytas Paryžiaus vietas.

Juodaodžių kandidatu į Džeimso Bondo vaidmenį tituluojamas aktorius I. Elba ir „Sostų karų“ žvaigždė R. Maddenas „Bastilijos dienoje“ dirba kaip viena komanda. Galingus veiksmo efektus, kuriuos demonstruoja I. Elba, juostoje papildo ne ką mažiau įspūdingas kišenvagio miklumas.
Daugiau

Režisierius: James Watkins

Aktoriai: Idris Elba, Richard Madden, Kelly Reilly, Charlotte Le Bon, Anatol Yusef, José Garcia, Stéphane Caillard, Jorge Leon Martinez ...

Žanras: Veiksmo, Trileris

Metai: 2016

Šalis: UK, France, USA

Trukmė: 92 min

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • +75
KOMENTARAI 5
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. jovita277 26 gruodžio 2018 19:54
  1. 0
  10/10 geras filmas labai patiko
 2. Jole 27 lapkričio 2018 15:49
  1. 0
  Labai geras ir įtraukiantis veiksmo filmas, bežiūrint laikas greitai praeina :)
 3. Ernestasss 24 lapkričio 2018 18:56
  1. +1
  Geras filmas
 4. Donce 27 spalio 2016 11:44
  1. +2
  ble gerulis paziurekit tikrai neblogas
 5. Tyler_Durden 19 spalio 2016 22:33
  1. 0
  Baisiai sunku įskaityti lietuviškus subtitrus einančius ant angliškų

Загрузка...