/ / / Mulen Ružas
Mulen Ružas
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

22-10-2016

Mulen Ružas Moulin Rouge

“Mulen Ruže” jaunas poetas Christianas (Ewan McGregor) atvyksta ieškoti laimės į Paryžių. Čia jis, vedamas savo kūrybinio talento, pasineria į Toulouse Lautrec (John Leguizamo) pasaulį, kurio centre nuostabaus grožio, žymiausia miesto kurtizanė Satine, dar vadinama “Spindinčiuoju deimantu” (Nicole Kidman).

“Mulen Ružas” – paremtas istorija apie Graikų herojų Orfėjų. Orfėjus – jaunas muzikantas, kuris, ieškodamas idealios ir išsvajotosios meilės, patenka į požeminį pasaulį. “Tai mitas apie idealizmą, brandą ir pripažinimą, kad gyvenime egzistuoja dalykai, kurie nepaklūsta mūsų kontrolei: meilė, mirtis…”, aiškina režisierius.

Christianas – graikiškasis Orfėjus – gyvena degraduojančios bohemos aplinkoje, tačiau tokioje tamsybėje atranda savąjį žėrintį deimantą – meilę Satine. Tačiau tuo tarpu Satine blaškosi tarp meilės Christianui ir kito vyro manijos…Ji kovoja su Paryžiaus “purvinosios” bohemos įdiegtomis vertybėmis ir su savo jausmais… Tačiau gyvenimas pats sustato viską į savo vietas.

Nuostabus mylimųjų duetas meilės žodžius perduoda šiuolaikinėmis dainomis (nuo viesiems gerai žinomos Madonos, Eltono Džono danų iki Bono, Police, David Bovie ir t.t). Nuostabus McGregoro balsas ir jaudinančios Nicole dainos, originalūs specialieji efektai, profesionali choreografija, įspūdingiausios dekoracijos sukuria ypatingą muzikinio spektaklio pasaulį, prieš kurį mūsiškis atrodo pilkas ir nuobodus…
Daugiau

Režisierius: Baz Luhrmann

Aktoriai: Nicole Kidman, Ewan McGregor, John Leguizamo, Jim Broadbent, Richard Roxburgh, Garry McDonald, Jacek Koman, Matthew Whittet, Kerry Walker, Caroline O'Connor, Christine Anu, Natalie Mendoza, Lara Mulcahy, David Wenham, Kylie Minogue ...

Žanras: Drama, Muzikinis, Romantinis

Metai: 2001

Šalis: USA, Australia

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • +1
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


loading...