Savų darbas. Pasaulinės finansų krizės gijos / Inside Job (2010)
/ / / Savų darbas. Pasaulinės finansų krizės gijos

Playing on

Player HTML5
 1. Treileris
 2. Pažymėti
 1. Neveikia
 2. Išjungti
loading...
Savų darbas. Pasaulinės finansų krizės gijos

Savų darbas. Pasaulinės finansų krizės gijos

Inside Job
Oskaru apdovanotas, skrupulingai ištirtas, šokiruojantis, JAV prezidentui Barackui Obamai nepalankus ir Matto Damono balsu įgarsintas filmas apie bankininkų amoralumą, nepasotinamą valstybės tarnautojų godumą ir neatsitiktines finansų krizės priežastis. Pasiruoškite supykti. Nuosekliai atkuriami pastarųjų metų įvykiai Volstryte ir visame pasaulyje. Taip pat prisimenami Didžiosios depresijos laikai. Abiejų krizių analizė akivaizdžiai parodo, kad „laukinis kapitalizmas“ ir laisvoji rinka yra puiki terpė ekonominiam aplaidumui ir nusikalstamumui atsirasti. Režisierius remiasi faktais, skaičiavimais, kalbina ekonomistus, politikus, vadovus ir mokslininkus. Iš paskutinės krizės pasimokyta nebuvo ir niekas iš esmės nepasikeitė – nei valdymo sistema, nei aukštas pareigas užimantys asmenys, dėl kurių ir prasidėjo krizė Volstryte.
Daugiau
 1. Režisierius:Charles Ferguson.
 2. Aktoriai:Matt Damon, William Ackman, Daniel Alpert, Jonathan Alpert, Sigridur Benediktsdottir, Ben Bernanke, Willem Buiter, George W. Bush, John Campbell, Patrick Daniel ...
 3. Žanras:Dokumentinis, Kriminalinis.
 4. Šalis:USA
 5. Kalba:Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
 1. Metai:2010

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Komentarai - 1
 1. dirty grandpa 2 Lapkričio 2016 21:00
  puikus skerspjuvis apie viska apraizgusia ir visus palietusia korupcija ir goduma
  1. 0
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Night mode