/ / / Nepaprasti italų nuotykiai Rusijoje / Невероятные приключения итальянцев в России (1974)
Nepaprasti italų nuotykiai Rusijoje / Невероятные приключения итальянцев в России (1974)
Žiūrėti online

Treileris:

DVDRip 8-11-2016

Nepaprasti italų nuotykiai Rusijoje / Невероятные приключения итальянцев в России (1974) Невероятные приключения итальянцев в России

Romoje, skurdžių ligoninėje, miršta rusų emigrantė senutė, buvusi Peterburgo Imperatoriškojo teatro balerina. Gulėdama mirties patale, ji papasakoja anūkei Olgai, kad po revoliucijos, bėgdama iš Rusijos, ji visas savo brangenybes paslėpė slėptuvėje po liūtu.

Dabar Olga yra vienintelė paveldėtoja. Ilgai nedvejojusi, ji išsiruošia į miestą prie Nevos. Bėda ta, kad lėktuve mergina sutinka dar penkis pretendentus į senelės palikimą. Du sanitarai Antonijus ir Džiuzepė, solidus ligoninės gydytojas, neprognozuojamas pacientas sulaužyta koja ir mafiozas Rozarijus Agro, kurio žmona gimdė toje pačioje ligoninėje, nugirdo pasakojimą apie brangenybes ir neatsispyrė pagundai išbandyti savo laimę. Peterburge italus su gėlių puokšte pasitinka paslaptingasis gidas Andrėjus, kuris yra įpareigotas pasitikti ir pagerbti milijonąjį turistą, atvykusį iš Italijos.
Jis įsimyli Olgą, tačiau ji netikėtai sužino, kad šaunusis keistasis rusas yra visai ne gidas, o...
Daugiau

Režisierius: Eldar Ryazanov, Franco Prosperi

Aktoriai: Andrey Mironov, Ninetto Davoli, Antonia Santilli, Alighiero Noschese, Tano Cimarosa, Evgeniy Evstigneev, Olga Aroseva ...

Žanras: Komedija, Nuotykių

Metai: 1974

Šalis: Soviet Union, Italy

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • +11

  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...