Norėdami matyti turinį išjunkite Adblock arba reklamas blokuojančias programas.

KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Alisa veidrodžio karalystėje
Alisa veidrodžio karalystėje
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

30-11-2016

Alisa veidrodžio karalystėje Alice Through the Looking Glass

Pastaruosius metus Alisa (akt. Mia Wasikowska), sekdama savo tėčio pėdomis, praleido plaukiodama atviroje jūroje. Patyrusi daug įdomių nuotykių ir pagaliau grįžusį į Londoną ji netrukus iškeliauja į antraisiais savo namais tapusią Stebuklų šalį.

Ten ji vėl susitiks su senaisiais bičiuliais – Baltuoju triušiu, Mėlynuoju vikšru, Češyro katinu ir Išprotėjusiu Skrybėlininku (akt. Johnny Depp), kuris šįkart bus kaip nesavas.

Pasirodo, Skrybėlininkas pametė savo... Esybę. Todėl Mirana (akt. Anne Hathaway) išsiunčia Alisą pasiskolinti Chronosfero – Skrybėlininką išgelbėti galinčio metalinio rutulio, kuris slypi Didžiajame laikrodyje ir saugo viso pasaulio laiką.

Iškeliavusi ieškoti paslaptingojo rutulio, ji grįžta į praeitį, kur ir vėl sutinka savo draugus bei priešus skirtingais jų gyvenimo etapais. Alisa atsiduria tikrų tikriausiose lenktynėse su Laiku – ar jai pavyks būti pirmai ir išgelbėti nesavu tapusį Skrybėlininką nuo pražūties?

Fantastinis nuotykių filmas „Alice Through the Looking Glass“, kaip ir prieš šešerius metus susukta Timo Burtono istorija, yra klasikinės Lewiso Carrollo pasakos interpretacija. Tiesa, šįkart legendinės ekranizacijos ėmėsi režisierius Jamesas Bobinas, o Timas Burtonas sėdo į prodiuserio kėdę.

Šiame filme žiūrovai vėl išvys tuos pačius veidus, kurie prieš kiekvieną filmavimo dieną valandų valandas praleisdavo grimo kėdėse – Mia Wasikowską vaidinančią Alisą, Johnny Deppą – Išprotėjusį skrybėlininką, Heleną Bonham Carter – Raudonąją karalienę ir kitus jau pažįstamus personažus bei nemažai naujų veikėjų, pavyzdžiui, Laiką, kurį įkūnys Sacha Baronas Cohenas.
Daugiau

Režisierius: James Bobin

Aktoriai: Mia Wasikowska, Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Sacha Baron Cohen, Matt Lucas, Rhys Ifans, Alan Rickman ...

Žanras: Nuotykių, Šeimai, Fantastinis

Metai: 2016

Šalis: USA, UK

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

 • +18

KOMENTARAI 5
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Gramili 5 lapkričio 2018 15:53
  1. 0
  Nuostabus filmas šeimai. 10/10
 2. ketvertobuoba 26 gruodžio 2016 19:18
  1. 0
  Nu visai nk, bet buvo tikrai banaliu vietu, vertinciau 6/10
  -KB
 3. markizzass 4 gruodžio 2016 11:43
  1. 0
  oh shit my bad perklausiau ta vieta 2 x kartus per ausimes ir rimtai sako "maza pele" :). Atsiprasau uz klaidinga informacija, tiesiog lb jau sunkei ir panasiai skamba rimati :) Aciu ir iki ;)
 4. markizzass 2 gruodžio 2016 03:21
  1. +2
  Grazus filmas seimai
  , bet as viena vieta pagavau kur vertejas isvercia negrazei :). Kai laikas ja gaudo ,jis jei saukia "sustok tu maza Kale"..nemanau kad vaikam reiktu tai girdet :P. Aciu :)
  1. zuzua 3 gruodžio 2016 19:24
   1. +1
   Nenoriu kat isizeistum bet sake "sustok tu maza pele"

Загрузка...

© 2018 Filmux.org18+