/ / Alvinas ir burundukai 2
Alvinas ir burundukai 2
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

28-11-2016

Alvinas ir burundukai 2 Alvin and the Chipmunks The Squeakquel

Prieš pora metų didžiuosiuose ekranuose Deivas Sevilis (aktorius Jasonas Lee) vargo su trijų hiperaktyvių dainuojančių burundukų šutve: Alvinu (įgarsino Justinas Longas), Saimonu (Matthew Gray‘us Gubleris) ir Teodoru (Jesse‘is McCartney‘is). Nors nuolat burbėdavo, Deivas burundukus iš tiesų labai mylėjo, tačiau tai suprato tik tuomet, kai jų vos neprarado.

Prabėgus porai metų tie išgyvenimai pamažu užsimiršo, Deivas vėl ėmė trokšti ramybės ir jo galvoje vis aiškiau dėliojosi naujas planas – išsiųsti burundukus į mokyklą. Žinoma, burundukams mokytis ir gyventi kartu su žmonėmis nelabai patinka. Išplėšti iš namų aplinkos, o dar tas pasaulinis populiarumas – jis irgi vargina. Tačiau Deivas neperkalbamas ir burundukams tenka susitaikyti su nauju gyvenimu.

Tuo tarpu blogasis muzikos prodiuseris Ajanas (akt. Davidas Crossas) niekaip negali pamiršti jam iš nagų išsprūdusios grupės „Alvinas ir burundukai“ – juk jie turėjo jį padaryti turtingą! Negalėdamas susitaikyti su tokiu pažeminimu, Ajanas išmaišo visą pasaulį ir jam galų gale nusišypso sėkmė. Prodiuseris suranda tris lygiai taip pat mėgstančias dainuoti burundukes (jas įgarsino Christina Applegate, Anna Faris ir Amy Poehler) ir galų gale gali įgyvendinti saldžią keršto svajonę: jo naujoji grupė populiarumu užtemdys „Alviną ir burundukus“!
Daugiau

Režisierius: Betty Thomas

Aktoriai: Zachary Levi, David Cross, Jason Lee, Justin Long, Matthew Gray Gubler ...

Žanras: Animacija, Komedija, Šeimai, Fantastinis, Muzika

Metai: 2009

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)

Reitingas

  • 4.536 171
  • 5.66527 557
  • +34
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. Deividas Kapitonovas 5 vasario 2017 19:42
    1. 0
    frowning atsiust duokit nors 2 3 ir 4 filma wink

Загрузка...