/ / / Modelis
Modelis
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 9-10-2017

Modelis The Model

Visos mažos mergaitės nori būti princesėmis, o kai mergaitės paauga, jos užsimano tapti modeliais. Vienoms pasiseka, kitoms – ne visada. Filmo centre – tarptautinio pripažinimo siekianti manekenė Ema (ją vaidina tikras modelis Maria Palm) svajoja patekti ant mados namų „Chanel“ podiumo. Tai jos pagrindinis gyvenimo tikslas, tad nenuostabu, kad jaunutė mergina be didelio gailesčio palieka savo šeimą Danijos provincijoje ir visa galva panyra į Paryžiaus mados pasaulį. Nors siužetas gali pasirodyti pažįstamas – neapsigaukite. Mat šioje istorijoje Emos ambicijos beveik tiek pat, kiek ir grobuoniška mados pramonė, lemia merginos likimą.

Tai antrasis danų režisieriaus Madso Matthieseno darbas (2012 m. debiutinis ilgametražis jo filmas „10 valandų iki rojaus“ („Teddy Bear“) Sundance kino festivalyje buvo apdovanotas už geriausią režisūrą ir visus nustebino paprastumu), kuris iš esmės patvirtina visas blogiausias prielaidas apie mados pasaulio užkulisius ir siūlo keletą papildomų įžvalgų. Svajonės tikrai gali apkarsti, nors jos ir labai gražiai supakuotos.

Pasaulis, kuriame atsiduria Ema, be jokio gailesčio išnaudoja jaunutes merginas – jos pernelyg vaikiškos, kad priimtų brandžius sprendimus, kurių iš jų reikalauja vyresnio amžiaus darbdaviai. Galbūt tai, kad manekenė Maria Palm iš esmės neturi didelės aktorinės patirties, ir suteikia jos kuriamam Emos personažui stulbinamo autentiškumo. Ji ambicinga, tiki, kad turi teisę siekti karjeros kaip bet kuri kita mergina, bet yra neveikli ir neužsiaugina storos odos, padėsiančios atlaikyti likimo smūgius ir negailestingą kritiką. Ji nežino, kaip reaguoti į komplimentus, šypsodamasi prisidengia ranka burną. Neįprasta išvaizda sudaro įspūdį, jog Ema – emocionaliai subtili ir brandi moteris, bet tai tik iliuzija. Jai viso labo šešiolika!

Labiausiai visas kortas merginos gyvenime sujaukia mados fotografas Šeinas Vaitas (gražuolis Edas Skreinas iš „Sostų karų“ ir „Deadpool“). Jų pirmasis susitikimas virsta tikra katastrofa, tačiau vėliau jis vėl atkreipia dėmesį į keistą atvykėlę, o netrukus užmezga su ja audringą romaną. Ema vaikiškai nuoširdžiai atsiduoda naujai aistrai, visai pamiršusi savo vaikiną Danijoje. O šis netrukus atkeliauja į Paryžių aplankyti Emos. Akistata nieko gero nežada. Įskaudintas berniukas grįžta namo, gražuolė lieka su fotografu. Tik visa bėda, kad šis ryšys irgi pasmerktas, nes suklysti tokioje paskalų, pavydo ir pagundų persmelktoje aplinkoje labai paprasta.

Matyt, dėl to paties infantilumo Ema nesugeba susitaikyti su praradimu. Ji griebiasi įvairiausių gudrybių, kad tik išlaikytų Šeiną. Tai dar viena klaida, kuri lemia itin nemalonią atomazgą... Nors stebint ekrane vargšės mergaitės istoriją užplūsta tikras gailestis ir atjauta, visi kiti personažai (ypač grobuonys vyrai) kelia nebent nuostabą dėl ciniškumo ir abejingumo.

Tad, mielos princesės, prieš svajodamos apie darbą Paryžiuje, pirmiausia pagalvokite, kokią kainą jūs pasiryžusios sumokėti dėl modelio karjeros. Jei vis dėlto nuspręsite vykti, linkime jums kuo didžiausios sėkmės!
Daugiau

Reitingas

 • +15
KOMENTARAI 8
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. euforbija 9 liepos 2018 21:35
  1. 0
  Geras filmas. Nenuglaistytas ir nenuspėjamas. Rekomenduoju gilesnių filmų mėgėjams.
 2. LAPĖ 15 spalio 2017 17:26
  1. 0
  Filmas labai išsiskiriantis iš kitų. Gyvenimiškas. Rimtas. Man patiko, nes nėra saldus ir priverčiantis susimąstyti, kad gyvenimas ne visada būna rožėmis klotas...
 3. ketvertobuoba 26 gruodžio 2016 19:20
  1. 0
  Nu srr, buvo neidomu. Prasukinet vis norejos, prastas filmas
  -KB
 4. evelinukas61 22 gruodžio 2016 23:27
  1. 0
  man tai patiko filmas, tik pabaigą galėjo būti geresnė :)
 5. markizzass 18 gruodžio 2016 00:14
  1. 0
  OMG jinai tobula visais atvejei. Tos akys, antakiai JUST OMG. Jau ka gamta dave ta dave :). Man asmeniskai tai graziausios tokios moterys su tokiais bruozais.
 6. Ufe 16 gruodžio 2016 13:26
  1. 0
  Gala susigalvok pats vadinasi :) Nu man tokie filmai nepatinka.... 5/10
 7. Mysliukas 16 gruodžio 2016 11:45
  1. 0
  Daugumai jaunu merginu patarciau perziureti, bet seip irvaikinams patiks smirk
 8. seimyra 14 gruodžio 2016 16:40
  1. +2
  Nieko toks.Kitoks nei dauguma filmu.Siaip gaila merginos, aplinka ir alkoholis padaro savo.Bet kaip sakoma paciu klaidingi pasirinkimai yra didziausios musu klaidos.Tai nutiko ir jai.Na gal ateityje bus pasimokiusi ir gerai pagalvos pries darydama ka nors.

loading...