/ / / Infiltruotas
Infiltruotas
Infiltruotas
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

19-12-2016

Infiltruotas The Infiltrator

FTB agentas Robertas Mazuras gauna pavojingą užduotį. Jo tikslas - prisidengus pinigų plovimo specialistu įsiskverbti į Pablo Eskobaro kartelį ir sustabdyti narkotikų pristatymą į gatves.

Agentas pasivadina Bobo Musella vardu ir susipažįsta su Eskobaro patikėtiniu Roberto. FTB agentė Ketė Ertz vaidina pagrindinio herojo sužadėtinę, tačiau jo tikroji žmona nieko nežino apie šią slaptą operaciją, todėl įtaria, kad jos vyras jai neištikimas.

Rizikuodamas savo gyvybe ir šeimos laime, atkaklusis agentas tęsia kovą su vienu galingiausių pasaulyje narkotikų karteliu. Užduotis sudėtingėja, kai tarp jo ir Roberto užsimezga draugystė.
Daugiau

Režisierius: Brad Furman

Aktoriai: Bryan Cranston, Leanne Best, Daniel Mays, Tom Vaughan-Lawlor, Niall Hayes, Lara Decaro, Juliet Aubrey, Olympia Dukakis, Amy Ryan, John Leguizamo, Joseph Gilgun, Jason Isaacs, Richard Katz, Fred Furman, Juan Cely, Diane Kruger ...

Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris, Biografinis

Metai: 2016

Šalis: UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • +4
KOMENTARAI 3
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Cio7 20 rugsėjo 2018 11:17
  1. +1
  Vienas rimtesniu filmu ,duociau 8:)
 2. Rihaddas 19 gruodžio 2016 20:00
  1. 0
  Nežinau kaip kitiems, bet man filmas pasirodė nuobodus, pažiūrėjau 20 min taip, o po to pradėjau žiūrėti skippindamas, gal kur bus įdomu, bet galiausiai pasidaviau ir nebenoriu baigti žiūrėti. Nekreipkit į mano nuomonę, galit bandyt žiūrėt, gal jums kaip tik bus įdomu
  1. tome666 20 gruodžio 2016 01:26
   1. 0
   tu matei kur nors uzrasyta VEIKSMO TRILERIS???

Загрузка...