KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Aš esu Dina
Aš esu Dina
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

DVDRip 9-02-2017

Aš esu Dina I am Dina

Pagal vienos skaitomiausių Norvegijos autorių Herbjørg Wassmo trilogiją (“Dinos knyga", "Laimės sūnus", "Karnos kraitis"). Tai pasakojimas apie išdavystę ir kaltę, gaivališką ir nepasotinamai juslingą moters prigimtį.

Šio romano veiksmas vyksta XIX a. Norvegijoje. Pagrindinė knygos veikėja – Dina, demoniška moteris. Baisus sukrėtimas, patirtas ankstyvoje jaunystėje, persekioja Diną visą gyvenimą, paveikia jos sąmonę. Dėl Dinos kaltės žūna jos motina, o tėvas taip ir nepajėgia atleisti mergaitei. Ji užauga kaip laukinis žvėris. Kiekvienas, bandantis prie jos prisiartinti arčiau nei per žingsnį, arba skaudžiai nudega arba pats palieka gilų randą Dinos širdyje. Ji nemoka rodyti švelnumo, o jos nežabota aistra ir noras viską valdyti neša pražūtį visiems ir jai pačiai.
Daugiau

Režisierius: Ole Bornedal

Aktoriai: Maria Bonnevie, Gérard Depardieu, Mads Mikkelsen, Christopher Eccleston, Pernilla August, Bjørn Floberg, Hans Matheson, Amanda Jean Kvakland, Jørgen Langhelle, Anette Hoff, Søren Sætter-Lassen, Kate Hardie, Bodil Udsen, Wenche Foss, Kristin Kajander ...

Žanras: Drama

Metai: 2002

Šalis: Norway, Sweden, France, Germany, Denmark

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • +2

KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


loading...