/ / / Mustangės
Mustangės
Žiūrėti online

Treileris:

22-02-2017

Mustangės Mustang

Vasaros pradžia. Šiaurės Turkijoje esančiame kaimelyje Lalė ir keturios jos seserys grįždamos iš mokyklos nekaltai žaidžia su berniukais. Tačiau tokius jų žaidimus suaugusieji traktuoja visiškai kitaip. Jiems tokie veiksmai atrodo kaip pasileidimas, tad nenuostabu, kad merginoms grįžus namo kyla skandalas.

Šeimos namai greit tampa kalėjimu, o mokyklą pakeičia gaminimo bei namų ruošos pamokos. Maža to, merginų dėdė jau planuoja dukterėčias ištekinti.

Tačiau jaunas merginas ne taip lengva sutramdyti. Jos visos svajoja būti laisvos ir nusprendžia kovoti už savo nepriklausomybę, peržengdamos visas ribas.

Filmas nominuotas "Oskarui", "Auksiniam Gaubliui" bei "BAFTA Awards" kaip geriausias filmas užsienio kalba. Iš viso 39 apdovanojimų ir 56 nominacijos.
Daugiau

Reitingas

  • +68

  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI1

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. agnetax 23 Vasario 2017 10:23
    1. 0
    Labai geras fimas. Parodo kaip dar istiesu yra elgiamasi su moterimis mergaitemis pasaulija, kad jos kaip koks daikatas ne savo valia galimas perduoti is ranku i rankas. Liudna, bet taip yra.....
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...