/ / / Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė
Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė
BDRip 7-01-2018

Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė The Young and Prodigious T.S. Spivet

Dešimtmetis berniukas turi išskirtinį matematinį mąstymą ir lakią vaizduotę, tačiau T. S. Spivetas jaučiasi daugelio nesuprastas. Tad jis bando pritapti prie savo paprastesnių brolio ir sesers bei ekscentriškų tėvų. Jis auga su kaubojumi tėvu bei mokslininke motina Montanos rančoje ir paslapčia daro žemėlapius bei mašinų brėžinius. Vieną dieną į rančą paskambina iš Smitsonio instituto ir pareiškia, kad nori apdovanoti T. S. Spiveto sukurtus amžinojo judėjimo mašinos brėžinius bei pakviesti jį perskaityti padėkos kalbą. Tačiau instituto darbuotojai nežino, kad brėžinius sukūrė ne kas kitas, o dešimtmetis berniukas. T. S. pabėga iš namų, nes nusprendžia, kad turi dalyvauti apdovanojimuose Vašingtone. Tačiau per šalį keliaudamas krovininiu traukiniu berniukas turės išmokti, kuo galima pasitikėti, o kuo ne, taip pat turės susitaikyti ir su tamsiomis šeimos paslaptimis.
Daugiau

Režisierius: Jean-Pierre Jeunet

Aktoriai: Kyle Catlett, Helena Bonham Carter, Judy Davis, Rick Mercer, Niamh Wilson, Jakob Davies, Dominique Pinon, Susan Glover ...

Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Drama, Šeimai

Metai: 2013

Šalis: France, Australia, Canada

Trukmė: 1h 45min

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

+11 15

  • Neveikia video
  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

loading...