KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Dvasia šarvuose
Dvasia šarvuose
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 26-08-2017

Dvasia šarvuose Ghost in the shell

Ateities Japonijoje kompanija „Hanka Robotic" pirmauja kiborgų technologijų tyrimuose ir gamyboje. Kompanijos pasididžiavimas - Majorė (kurią vaidina Scarlett Johansson), vadovaujanti ypatingam specialiųjų pajėgų padaliniui - Devintajam Skyriui. Kažkada buvusi žmogumi, o dabar - technologijos stebuklas, kuriam nėra lygių, Majorė ir jos padalinys kovoja prieš lygiai taip pat nuolat tobulėjančius kibernetinius nusikaltėlius, hakerius, pavojingiausius ekstremistus ir psichopatus.

Vieną dieną Devintajam Skyriui iššūkį meta paslaptingas priešas, siekiantis sunaikinti kompaniją „Hanka Robotic" ir jos vykdomą dirbtinio intelekto tobulinimo programą. Dabar grėsmė iškyla ne tik miesto ar šalies tvarkai, bet ir pačios Majorės gyvybei. Sekdama priešo pėdsakais, Majorė sužino vis daugiau detalių apie savo pačios žmogiškąją praeitį.
Daugiau

Režisierius: Rupert Sanders

Aktoriai: Scarlett Johansson, Pilou Asbæk, Takeshi Kitano, Juliette Binoche, Michael Pitt, Lasarus Ratuere, Chin Han ...

Žanras: Veiksmo, Fantastinis, Trileris

Metai: 2017

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • +30

KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. LAPĖ 4 rugsėjo 2017 18:27
  1. +2
  Taip, šis filmas yra fantastinis. Tačiau aš juos dievinu, tad man buvo SUPERRR relaxed . Kas nėra tokio žanro mėgėjas, siųlyčiau net negaišti laiko, bet fantastikoms mėgėjams rekomenduoju.
 2. dirty grandpa 3 rugsėjo 2017 23:26
  1. 0
  ne nu ziauru

Загрузка...