/ / Super didelis aš
Super didelis aš
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

DVDRip 31-07-2014

Super didelis aš Super Size Me

Nepriklausomo kino festivalyje "Sundance" už geriausią režisūrą apdovanotas ir "Oscarui" už geriausią dokumentinį filmą pristatytas kūrinys jau pakeitė daugelio žmonių gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, jaunoji kino žvaigždė Scarlett Johansson ("Pasiklydę vertime") anksčiau dėl laiko stokos nuolat maitinosi "McDonalds" tinklo restoranuose. Kol nepažiūrėjo šio filmo.

Po pirmųjų filmo seansų "McDonalds" kompanijoje kilo panika. Šio tinklo atstovai pradėjo grasinti televizijoms, radijo stotims ir laikraščiams žadėdami nebesireklamuoti, jeigu bus rodomi reportažai, kalbama ir rašoma apie Morgano Spurlocko kūrinį. O San Sebastjano kino festivalyje "McDonalds" puolimas atsisuko prieš juos pačius,- visi bilietai į seansus buvo išpirkti akimirksniu. Žmonės privalo žinoti, ką jie valgo!
Daugiau

Režisierius: Morgan Spurlock

Aktoriai: Morgan Spurlock, Bridget Bennett, Jared Fogel, Dr. Lisa Ganjhu, Don Gorske, Dr. Daryl Isaacs, Alexandra Jamieson, Ashley Sandy, Kacie Sandy, Laura Sandy ...

Žanras: Dokumetinis, Komedija, Drama

Metai: 2004

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 0
  • Neveikia video
  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. Roosendaal 12 kovo 2018 21:00
    1. 0
    Draugės "veganės" išvada - jautiena = heroinas...spėju ir esu visiškai tikras, kad praėjus 14 metų po filmo išleidimo - jie ne kartu, o jeigu vis dar...tai aš jį užjaučiu.

loading...