Tyla
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 21-06-2017

Tyla Silence

XVII-asis amžius. Europoje jau įsigalėjusi krikščionybė pamažu plinta po atokiausius pasaulio kampelius. Iš Portugalijos iškeliavęs jėzuitas, tėvas Fereira (aktorius Liam‘as Neeson‘as) be pėdsakų dingsta Japonijoje. Po kelerių metų jėzuitų vyresniesiems žinią apie tėvą Fereirą parneša keliaujantis olandų pirklys. Pasak jo, misionierius pateko į samurajų nelaisvę ir išsižadėjo krikščionybės. Du tėvo Fereiros mokiniai – tėvas Rodrigesas (akt. Andrew Garfield‘as) ir tėvas Garupė (akt. Adam‘as Driver‘is) – atsisako patikėti, kad jų mokytojas išsižadėjo savo tikėjimo ir pasišauna keliauti į Japoniją ieškoti tėvo Fereiros.

Jėzuitų vadovas nepritaria šiai jaunuolių užmačiai, tačiau atkalbėti nuo kelionės negali. Nors ir suprasdami, kokie pavojai laukia jų tolimoje, nepažįstamoje ir priešiškoje Japonijoje, jaunieji jėzuitai iškeliauja ieškoti savo mokytojo. Šalyje, kurioje krikščionybė laikoma erezija ir yra įmanoma tik pogrindyje, Rodrigesas ir Garupė susidurs su neįsivaizduojamu priešiškumu, žiaurumu ir persekiojimu. Ar sugebės du jaunuoliai iškęsti kūno ir dvasios skausmą, likti ištikimi savo tikėjimui ir savo Dievui?

Filmas „Tyla“ pastatytas pagal 1966-ųjų m. japonų rašytojo Shusaku Endo to paties pavadinimo šedevrą, 2007 m. išleistą ir lietuviškai. Holivudo legenda Martin‘as Scorsese prisipažino, kad tai yra jo svajonių projektas, kuriam jis ruošėsi beveik trisdešimt metų.
Daugiau

Režisierius: Martin Scorsese

Aktoriai: Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson, Yôsuke Kubozuka, Issei Ogata, Tadanobu Asano, Ciarán Hinds ...

Žanras: Nuotykių, Drama, Istorinis

Metai: 2016

Šalis: USA, Taiwan, Mexico

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.269 988
 • 7.09523 615
 • +9
KOMENTARAI 3
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Ret 12 vasario 2018 21:09
  1. -2
  Nuobodokas, bet vertas pažiūrėti filmas.
 2. Spoksius 4 rugsėjo 2017 10:06
  1. +1
  9/1o. Labai stiprus filmas, yra apie ką pagalvoti, pasvarstyti, padiskutuoti. Išankstinis filmo aprašymas puikiai nusako apie ką bus filmas, visiškai netinka kramsnojant popkorną.
 3. Dogma 21 birželio 2017 22:02
  1. -4
  Nuobodus filmas jokio veiksmo, tik atsidavusiems krikscionyms jis patiktu ir tai abejoju....ivertinimas 1\10

Загрузка...