KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Septynios minutės po vidurnakčio
Septynios minutės po vidurnakčio
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 14-04-2017

Septynios minutės po vidurnakčio A Monster Calls

Dvylikametis Konoras – berniukas, kuris turėtų džiaugtis laiminga vaikyste. Deja, džiaugsmui priežasčių jis neturi. Tėtis jį paliko, mokyklos peštukas Haris nepraleidžia progos pasityčioti, o didžiausias smūgis vaiko įvyksta sužinojus, kad mama sega nepagydoma liga. Apimtas nevilties, Konoras desperatiškai ieško bent menkiausio vilties spindulėlio. Ir sulaukia pačios netikėčiausios pagalbos.

Vieną naktį pro savo miegamojo langą berniukas pamato neįtikėtiną vaizdą: didžiulį medį, kuris, geriau įsižiūrėjus, pasirodo besąs milžinas. Pabaisa. Monstras. Skaudžių gyvenimo smūgių nukamuotas Konoras net nebeturi jėgų išsigąsti. Netrukus paaiškėja, kad bijoti ir nėra ko. Nors ir baugios išvaizdos, medis-milžinas yra geros širdies ir nusiteikęs padėti Konorui sutvarkyti liūdną berniuko gyvenimą. Galinga, laukinė ir kartais negailestinga senovinė būtybė stumteli Konorą nauju gyvenimo keliu - drąsos, pasitikėjimo ir vilties. Kartu su savo naujuoju draugu Konoras atranda neįtikėtinos vidinės stiprybės ir anksčiau nepažintų savo paties galių.
Daugiau

Režisierius: J.A. Bayona

Aktoriai: Lewis MacDougall, Sigourney Weaver, Felicity Jones, Toby Kebbell, Ben Moor, James Melville, Oliver Steer, Dominic Boyle, Jennifer Lim, Max Gabbay, Liam Neeson, Patrick Taggart ...

Žanras: Fantastinis, Drama

Metai: 2016

Šalis: UK, Spain, USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • +13

KOMENTARAI 5
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Ja-Ja 25 balandžio 2017 14:17
  1. +2
  Gražus ir tuo pačiu liūdnas filmas. Atsisėdi ir pražiūri iki pat pabaigos.
 2. tevuks 18 balandžio 2017 23:52
  1. +4
  sveiki...labai saunus filmas...nesu zinovas ir retai ziuriu tokio tipo filmus,bet sitas 10/10...tikrai verta paziuret. Gera tema,neperspausta.Ir fantastikos elementai vietoje....tikrai grazus siltas filmas
 3. rimse 16 balandžio 2017 22:20
  1. -4
  na ir nelipo ......5/10.....
 4. sumartyna 15 balandžio 2017 14:03
  1. +3
  Norėjau žiūrėti šį filmą anksčiau, bet jis buvo anglų kalba. Pagaliau sulaukiau vertimo lietuvių kalba! Šis filmas vertas tų dviejų valandų !!Jei ruošiatės žiūrėti, nedvejokit ir žiūrėkit!!!Nenusivyliau šiuo filmu, buvo sukrečianti pabaiga. 10/10!!!!!
  1. dirty grandpa 16 balandžio 2017 01:42
   1. -7
   nesuejo kazkaip

loading...