/ / / Oskaras Vaildas
Oskaras Vaildas
Žiūrėti online

Treileris:

10-12-2014

Oskaras Vaildas Oscar Wilde / Wilde

Istorija apie Oskarą Vaildą, airių kilmės anglų dramaturgą, poetą, rašytoją ir jo "meilę, kuri nedrįsta ištarti savo vardo" netolerantiškoje visuomenėje. Jis laikomas vienu žymiausių karalienės Viktorijos laikmečio dramaturgų. Filme susipina pagrindinės jo gyvenimo linijos – vedybos su Constance Lloyd, su kuria susilaukė dviejų sūnų – Cyril'o ir Vyvyan'o ir meilė, kupina pražūtingos aistros markizo Queensberry sūnui Alfred'ui Douglas'ui. Įsivėlęs į konfliktą su jo tėvu markizu Queensberry, Oskaras Vaildas apkaltinamas „įvykdžius ypatingo nepadorumo veiksmus su kitais vyriškos lyties asmenimis“ ir nuteisiamas 2 metams sunkiųjų darbų kalėjimo. Filme vaizduojami jo gyvenimo vingiai, kurie inspiravo vėliau jį išgarsinusių kūrinių atsiradimą – "Doriano Grėjaus portretą", "Kaip svarbu būti rimtu", "Savanaudis Milžinas".
Daugiau

Režisierius: Brian Gilbert

Aktoriai: Stephen Fry, Jude Law, Vanessa Redgrave, Jennifer Ehle, Gemma Jones, Judy Parfitt, Michael Sheen, Zoë Wanamaker, Tom Wilkinson ...

Žanras: Biografija, Drama, Romantika

Metai: 1997

Šalis: UK, Germany, Japan

Kalba: Anglų + Lt titrai

Reitingas

-1 1

KOMENTARAI
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

loading...