/ / / Prarastasis miestas Z
Prarastasis miestas Z
Žiūrėti online

Treileris:

BDRip 3-08-2017

Prarastasis miestas Z The Lost City of Z

Nuotykių filmas pasakoja tikrą XX a. pradžios britų generolo-leitenanto, kartografo, keliautojo ir tyrinėtojo Persio Foseto istoriją. Fosetas (jį vaidina aktorius Charlie‘is Hunnam‘as) buvo įsitikinęs, kad neaprėpiamos Amazonės platybės slepia ne vieną paslaptį. O didžiausia jų – paslaptinga, pažengusios žmonijos dar neatrasta civilizacija, galinti užpildyti žmonių rasės kilmės spragas. Klausydamas tiek mokslininkų, tiek visuomenės prieštaravimų, juoko ir netgi patyčių, Fosetas nenuleido rankų ir kas keleri metai vėl ir vėl sugrįždavo į Amazonės džiungles ieškoti paslaptingojo miesto Z, legendose žinomo Eldorado vardu.

Tyrinėtojo aistra užvaldė jo paties širdį, kai namuose liekanti jo žmona (akt. Sienna Miller) nesiskųsdama rūpinosi namais ir vaikais, tačiau net ir jai vieną dieną trūko kantrybė. Visgi Fosetas nebegalėjo sustoti. Dar daugiau – savo aistra jis užkrėtė ir vyriausią savo sūnų. Kartu su sūnumi Fosetas iškeliavo ir į paskutinę, lemtingą savo ekspediciją. Persis Fosetas kartu su sūnumi paslaptingai dingo 1925 m. gegužės 29 dieną Brazilijos Mato Groso valstijoje.
Daugiau

Reitingas

 • +64

 • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI3

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. karolux12 Vakar, 14:07
  1. 0
  Gan idomus tik toks labai mazai parodantis iskojo civilizacijos senovinio miesto taciau jo taip ir neparode
  visa vaidyba aktoriu gera bet pats filmas ne mano skonio. 6 /10
 2. kerniusmaladiec 7 Rugpjūčio 2017 13:17
  1. 0
  Absoliutus sudus. Tiek laiko svaigo apie ta civilizacija ir nixuja nieko neparode :D :D :D
 3. dirty grandpa 4 Rugpjūčio 2017 23:40
  1. 0
  idomu kokio dydzio failas bdrip?
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...