KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

Dvikova
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 9-10-2017

Dvikova Duel

Tai pirmasis Steveno Spielbergo pilnametražis vaidybinis filmas. Jis buvo sukurtas televizijai pagal trumpą istoriją, spausdintą “Playboy” žurnale. Mažas filmo biudžetas nesutrukdė ambicingam kūrėjui pademonstruoti savo sugebėjimų. “Dvikovą” JAV kino kritikai iki šiol vadina geriausiu televizijai kada nors sukurtu filmu. Tie patys kritikai vadina kuklų Steveno Spielbergo debiutą-labiausiai išbaigtu jo kino kūriniu.

“Dvikova” -alegorinis trileris apie amerikiečiams nuolat svarbią kovą tarp vienišo žmogaus ir jį netikėtai užgriuvusios žymiai stipresnės ir neaiškios visa griaunančios jėgos. Formos prasme “Dvikova” labai primena Alfredo Hichkocko trilerius su jiems būdinga augančia įtampa (“suspensu”).

Čia labai svarbu prisiminti autoriaus biografiją. Vaikystėje jam nustatė "Aspergero sindromą". Tai viena iš autizmo rūšių. Nuo jo kenčiantys vaikai blogai prisitaiko prie jį supančio pasaulio. Sunku pasakyti, kiek ši diagnozė buvo teisinga. Faktas, kad Stevenas buvo labai uždaras vaikas. Labai anksti jis susitaupė pinigų 8mm kamerai, ir ėmė "kurti" savuosius filmus. Filmavo traukinius, pridėdavo vaizdus iš "traukinių sąvartynų", ir bandydavo sulipdyti katastrofų kiną. Jo aktyvumui nebuvo ribų. Sklando legenda, kad Stevenas buvo išvejamas iš filmavimo aikštelių asmenišku Alfredo Hichkocko nurodymu... Tam pačiam Alfredui Hichockui jis tarsi "atsikeršijo" šiuo savo pirmuoju pilno metražo filmu.

“Dvikova” yra visiškas A.Hichkocko-"trilerių klasiko"- išrastų kanonų įsikūnijimas. 1983 metais, atsižvelgiant į filmo populiarumą, jo pailginta versija buvo paruošta rodymui kino teatruose.
Daugiau

Režisierius: Steven Spielberg

Aktoriai: Dennis Weaver, Jacqueline Scott, Eddie Firestone, Lou Frizzell, Gene Dynarski, Lucille Benson, Tim Herbert, Charles Seel, Shirley O'Hara ...

Žanras: Veiksmo, Trileris

Metai: 1971

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • 0

KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. Sanura007 10 spalio 2017 20:57
    1. 0
    Aukstos klases Spielbergo debiutas-itemptas filmas apie keliu gaideli.

loading...