/ / Sniego mūšis
Sniego mūšis
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 24-11-2017

Sniego mūšis Snowtime!

Žiema gali būti tamsi, niūri, ilga ir nuobodi. Tačiau ji turi kai ką tokio, ko neturi kiti metų laikai: sniegą. Rogutės, slidės, seniai besmegeniai ir, žinoma, sniego mūšiai – neprilygstami džiaugsmai kiekvienam vaikui, o dažnai – ir suaugusiajam.

Vieno kaimelio vaikai žiemos atostogų metu nutaria surengti tokį sniego mūšį, kokio dar niekas neregėjo: su dviem kariuomenėmis, generolais ir didžiule tvirtove. Vienos kariuomenės generolu tampa kaimelio senbuvis vienuolikametis Lukas. Jo priešininkai savo vadove išsirenka naujokę, Luko bendraamžę Sofiją. Taisyklės paprastos: laimės komanda, kuri bus užėmusi tvirtovę žiemos atostogų pabaigoje. Sofijos kariuomenė užima tvirtovės gynybos postus, o Luko armija pasirengia pirmajai atakai. Mūšis prasideda.

Sulig kiekviena diena vaikai vis labiau įsitraukia į žaidimą. Taktiniai manevrai, netikėtos atakos, persigrupavimai, apgaulingi veiksmai ir kartais netgi klasta – visa tai vis labiau kaitina atmosferą. Apimti azarto, vis daugiau vaikų ima siekti laimėti bet kokia kaina. Jų priešakyje yra Lukas, kurio komandos ir veiksmai pamažu ima priminti ne linksmą žaidimą, o tikrą karą.
Daugiau

Režisierius: Jean-François Pouliot, François Brisson

Aktoriai: Angela Galuppo, Mariloup Wolfe, Lucinda Davis, Nicholas Savard-L'Herbier, Sophie Cadieux, Anne Casabonne, Hélène Bourgeois Leclerc, Ross Lynch, Catherine Trudeau, Gildor Roy ...

Žanras: Animacinis, Komedija, Drama

Metai: 2015

Šalis: Canada

Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)

Reitingas

 • +13
KOMENTARAI 5
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. monsunas 16 kovo 2018 23:13
  1. 0
  10/10 tik suns gaila. :(
 2. Ja-Ja 6 gruodžio 2017 12:20
  1. 0
  Labai puikiai įgarsinta.
 3. aivvux12 25 lapkričio 2017 17:27
  1. 0
  Puikus animacinis filmukas.
  1. Ernes ta 26 lapkričio 2017 22:21
   1. 0
   Pritariu!!!
 4. zvimbiz 25 lapkričio 2017 11:29
  1. 0
  Patiko ir man ir seimai :D

loading...