/ / Gerasis Gėringas
Gerasis Gėringas
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes
HDTV 1-12-2017

Gerasis Gėringas The Good Goering / Der gute Göring

Tai pasakojimas apie du brolius, kurie skyrėsi kaip diena ir naktis, – ciniškąjį Hitlerio pakaliką Hermaną Geringą, naikinusį žydus ir vadovavusį kitiems nacių nusikaltėliams, bei jo brolį, elegantišką ir dorą inžinierių Albertą, gelbėjusį žydus ir padėjusį kitiems nacių persekiojamiems žmonėms. Filme matysime penkis istoriškai patvirtintus brolių susitikimus ir sunkius pokalbius. 1944 metais Hermanas buvo priverstas gelbėti brolį nuo gestapo, kuris seniai jį sekė. Paskutinį kartą jiedu matėsi 1945-ųjų gegužės 13, kai amerikiečiai jau buvo suėmę Hermaną Geringą ir jo laukė Niurnbergo teismas. Šie pokalbiai papildyti gausiais interviu su Alberto giminaičiais, taip pat žmonėmis, kuriuos jis išgelbėjo ir kurie žinojo apie jo veiklą.
Daugiau

Režisierius: Kai Christiansen

Aktoriai: Barnaby Metschurat, Francis Fulton-Smith, Anna Schudt, Natalia Wörner, Agnes Lindström Bolmgren, Thomas Ziesch, Albert Göring, Elisabeth Göring ...

Žanras: Dokumentinis, Istorinis

Metai: 2016

Šalis: Germany

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 5.142
 • +1
KOMENTARAI 3
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. fire skull 3 rugsėjo 2018 13:38
  1. 0
  Puikus filmas apie naci kuris organizavo žudimus ir jo brolį kuris ėjo prieš nacių Įstatimus kurie buvo prieš žmogiškumą . Naciai puikiai pademonstravo savo galia per ww2 .
 2. kebab 1 gruodžio 2017 01:09
  1. 0
  nestumkit ant naciu
  1. Pikolina 1 gruodžio 2017 20:37
   1. 0
   I peciu tave...

Загрузка...