Monstras
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 4-12-2017

Monstras Monster

Visa Amerikos spauda sumirgėjo antraštėmis apie paprastą moterį pavirtusią negailestinga ir bejausme žudike, spaudos pakrikštytą „monstru“. Tačiau prėjus penkiolikai metų, režisierė Patty Jenkins nusprendė atgaivinti šią istoriją ir parodyti situaciją iš žudikės Aileen pusės.

Aileen Wuornos (Charlize Theron) - skurdžiai gyvenanti ir prostitucija besiverčianti moteris. Kasdien ją apninka mintys, kad geriausia išeitis - nusižudyti ir taip greičiau pasitraukti iš suknisto gyvenimo. Tačiau lemtingam žingsniui dar trūksta drąsos, todėl Aileen pirmiausiai nori nusigerti.

Vieną vakarą likimas ją atveda į gėjų barą, kur ji sutinka ypač drovaus charakterio lesbietę Selby Wall (Christina Ricci). Selby yra išvaryta iš namų ir gyvena pas tetą, kuri turėtų “išvaryti iš jos velnią”, t.y. padėtų “išgydyti homoseksualumą”. Tarp moterų užsimezga ryšys. Niekeno gyvenime nemylėta Aileen trokšte trokšta šiltų jausmų, aistros ar prisirišimo prie kito žmogaus, kad galėtų bent dalinai kompensuoti savo nykų ir skurdų gyvenimą. Moterys pradeda bendrą gyvenimą ir persikrausto į kuklaus motelio kambarį.

Nenorėdama prarasti Selby, Aileen pradeda ieškoti legalaus ir bent minimaliai apmokamo darbo. Tačiau jai nepavyksta. Neturėdama pasirinkimo Aileen grįžta prie prostitucijos. Kai vienas agresvus klientas panaudoja smurtą prieš Aileen, ji gindamasi netyčia nušauna nesveikų seksualinių fantazijų apimtą vyrą. Išsigandusi Aileen čiumpa kliento pinigus ir pabėga.

Pajutusi galimybę tokiu būdu gauti pinigų, Aileen pradeda beprasmišką žudynių seriją. Ir viskas tik dėl mylimosios Selbės, visos mirtys tam, kad pasisavintais klientų pinigais galėtų išpildyti visas draugės svajones.
Daugiau

Režisierius: Patty Jenkins

Aktoriai: Charlize Theron, Christina Ricci, Bruce Dern, Lee Tergesen, Annie Corley, Pruitt Taylor Vince, Marco St. John, Marc Macaulay, Scott Wilson, Rus Blackwell ...

Žanras: Biografinis, Drama, Kriminalinis, Trileris

Metai: 2003

Šalis: USA, Germany

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.3117 371
 • 7.35622 313
 • +6
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. nikita31 9 vasario 2019 23:26
  1. 0
  Ne vienkartinis , 10 balu, vaidyba tobula , istorija verta demesio .
 2. Ligita7788 12 kovo 2018 14:27
  1. +1
  Filmas vertas demesio jau vien del to, kad paremta tikra istorija.Visada pravartu isklausyti abi puses. Labai gerai atlieka vaidmeni pagrindine veikeja.Neitiketinai geras grimas sugebejes is gtazuoles aktores paversti i tokia klaikia moteri.Nors,beja, grimu aktoriai naudojasi daznizniau uzslept savo trukumus,gal but ji vaidino visiskai be grimo.ISPUDINGA

Загрузка...