KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / Džiunglių būrys
Džiunglių būrys
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 28-12-2017

Džiunglių būrys Les as de la jungle

Morisas yra pingvinas. Tiksliau, pingvinas tik iš išorės. Širdyje Morisas yra tikras tigras. Išaugintas mamos tigrės ir išmokęs visų kung-fu gudrybių, Morisas vadovauja bebaimiam „Džiunglių būriui“, gelbstinčiam tuomet, kai niekas kitas padėti nebegali. Saugančiam džiungles nuo pavojų ir piktavalių, kurių aplink niekad nepritrūksta. Jo būriui dar priklauso geraširdė gorila Migelis, gyvenantis iš esmės dėl vienintelio tikslo – bananų, būrio „smegenys“, surūgėlis ilgakulnis (kitaip – tarsyras) Gilbertas ir Moriso įsūnytas Jaunėlis – irgi kung-fu mokanti auksinė žuvelė.

Šįkart „Džiunglių būriui“ teks stoti prieš piktąją koalą Igorį ir jo vadovaujamą kvailokų, bet viskam pasiruošusių babuinų (tokios beždžionės) būrį. Kažkada seniai seniai Igoris jau bandė perorganizuoti nusistovėjusią džiunglių tvarką, tačiau tuomet jį sustabdė kita herojų grupelė, vadovaujama Moriso mamytės tigrės. Iki šiol nuoskaudos neslepiantis Igoris dabar rezga naują keršto planą. Morisas su bičiuliais turės pasitelkti visą įmanomą pagalbą, kad sužlugdytų kerštingosios koalos planus bei išsaugotų dabartinę tvarką ir taiką džiunglėse.
Daugiau

Režisierius: David Alaux

Aktoriai: Paul Borne, Philippe Bozo, Pascal Casanova, Emmanuel Curtil, Michel Mella, Céline Montsarrat, Laurent Morteau, Jean-Philippe Puymartin ...

Žanras: Animacinis, Nuotykių, Šeimai

Metai: 2017

Šalis: France

Trukmė: 1h 37min

Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)

Reitingas

 • +12

KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. TheJulius19 3 liepos 2018 21:06
  1. 0
  Geras filmukas .Patariu pažiūrėti.
 2. ViliuXX 29 gruodžio 2017 13:31
  1. 0
  Smagus filmas , visai nieko toks

Загрузка...