/ / / (Ne)laukti svečiai
(Ne)laukti svečiai
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 8-02-2018

(Ne)laukti svečiai With Open Arms

Laisvamanis ir liberalių pažiūrų rašytojas Žanas neatsargiai pareiškia, kad Prancūzija visada atvira emigrantams, bei visų rasių atstovams. O pats Žanas priims į namus visus, kuriems reikia pagalbos.

Jau kitą rytą, prie rašytojo namų pasirodo visas čigonų taboras. Tenka rinktis – įsileisti nelauktus svečius arba prarasti visuomenės pasitikėjimą. Gyvenimas tampa neprognozuojamas: vakarėliai iki ryto ir nuolatiniai konfliktai... Ar ištvers šį košmarą Žanas ir jo šeima?
Daugiau

Režisierius: Philippe de Chauveron

Aktoriai: Christian Clavier, Ary Abittan, Elsa Zylberstein, Cyril Lecomte, Nanou Garcia, Oscar Berthe, Mirela Nicolau, Sofiia Manousha, Ioana Visalon, Marian Samu, Anaïs Dopinescu, Nikita Dragomir ...

Žanras: Komedija

Metai: 2017

Šalis: France, Belgium

Trukmė: 1h 32min

MPAA: 6

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 5.41 833
 • 5.7222 198
 • +4
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Alexandra 9 vasario 2018 11:51
  1. -1
  Tikra nesamone . tik du faktai realus . tai jog jie tikrai turi istatyma "mergina palietus kojomis zeme gali tuoktis "ir ju vestuvese esantys simtai zmoniu . Romai tai yra tauta kuri neturi savo valstybes ir beabejo zemiu . Turintys savo kalba ir tam tikras tradicijas. Saugantys savo seima bei draugus kad ir kas benutiktu . Tas pats liecia esant priesams.O kas liecia vestuviu ....tai yra labai mazos isimtys kada leidziama romams tuoktis su kitomis tautybemis . Ir tai neapmoka krauju . Romas gali pasirinkti , jeigu renkasi kad nori vesti ar teketi uz kitos tautybes zmogaus , ir nepritariant paciam seniausiui romui , tuomet jis yra isvaromas is romu seimos .Jie sita filma pasude ir dar pipiru idejo ... nieko idomaus ir klaidinantis filmas . 3 is 10 .

Загрузка...