Gėda
Žiūrėti online
1-04-2019

Gėda (3 Sezonas) Skam (Season 3)

Jaunųjų paauglių ir mokinių istorija Hartvig Nissens mokykloje. Jų bėdos, skandalai ir kasdienis gyvenimas. Kiekvienas sezonas koncentruojamas į kito žmogaus perspektyvą.

Kad būtų aiškiau, tai norvegiškas paauglių serialas. Pagrindinės veikėjos penkios draugės. Gyvenimiškas serialas, gal truputį rasite panašumų su Skins, bet tikrai ne toks. Serialas tapo toks populiarus, kad teises kurti savo versiją įsigijo ir šiais metais išėjo Italų, Prancūzų, Vokiečių, o pats naujausias tai Amerikiečių versijos. Tačiau manau, kad įdomiausia pažiūrėti originalią versiją.
Daugiau

Aktoriai: Josefine Frida Pettersen, Iman Meskini, Ulrikke Falch, Lisa Teige ...

Žanras: Drama, Romantinis

Metai: 2016

Šalis: Norway

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

 • 8.722 157
 • 8.12410 982
 • +37
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI 3
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Alexandra 16 vasario 2019 10:57
  1. 0
  Nesuprantu , kodel sis serialas vadinamas geda? juk dabar 2019 , ir manau issilavine ir mastantys zmones , priima zmogu toki koks jis yra? ar....?
  1. Katina 16 vasario 2019 13:18
   1. +2
   Tai paaugliu serialas apie paauglius, jei zinote kas yra paauglyste tuomet suprantate zodi geda:) geda isimyleti geriauses drauges vaikina, geda prisigerti ir apsivemti, geda isreiksti save kitaip nei kiti, kiekviena situacija tai baimiu iveikinas susidorojimas su jomis technologijos gali keistis bet zmogaus emocijos visad buna sudetingesnis, bendravimo manieros labai tikroviskos kaip kad kasdienes paaugliu situacijos, pmirsus ka reiskia isgyventi pati susdetingiausia laikotarpi paauglyste, tiesiog puikus pasirinkimas sio serialo:)
 2. Katina 15 vasario 2019 21:26
  1. 0
  Is visu sezonu sis msziausiai kibo, 4 sezonas vel prikausto, tik gaila, kad kelia labai letai juos.

Загрузка...