/ / / Blogasis Santa
Blogasis Santa
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 1-08-2014

Blogasis Santa Bad Santa

Vilis T.Soukas kiekvienų metų pabaigoje nenoromis pasipuošia raudonu kostiumu ir kepure, užsimaukšlina baltų plaukų peruką, prisiklijuoja barzdą ir ūsus. Visa tai gyvenimo prasmės niekaip nerandantis vyrukas daro vien tik tam, kad turėtų progą užsidirbti krūvą pinigų ir ramiai laukti kitų šv. Kalėdų. Jam visiškai nerūpi magiška laukiamiausios metų šventės atmosfera ir įtikėjusių kalėdiniais stebuklais vaikų norai.Tačiau tokio nepaprasto, netradicinio ir blogo Kalėdų senelio jūs dar niekuomet nesate regėję! Vilis yra nepataisomas alkoholikas, nepraustaburnis keikūnas, prasirūkęs smirdalius ir analinio sekso maniakas. Jo generalinis vadybininkas liliputas Markusas, kuris vaidina Kalėdų senelio Elfą, nekenčia tokio nevykusio partnerio, bet neturi kitokios išeities, nes prieš kiekvienas šv. Kalėdas sutaria dėl darbo dideliame prekybos centre.
Daugiau

Režisierius: Terry Zwigoff

Aktoriai: Billy Bob Thornton, Tony Cox, Brett Kelly, Lauren Graham, Lauren Tom, Bernie Mac, John Ritter, Ajay Naidu, Lorna Scott, Harrison Bieker ...

Žanras: Komedija

Metai: 2003

Šalis: Germany, USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.1125 595
  • 7.42861 446
  • +11
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. nikita31 4 vasario 2019 23:04
    1. 0
    Filmas vertas demesio , 10 Balu, vaidyba super, ideja kaip ne visu, kitoks, aktoriai grazus , man jis geriausias Kaledinis filmas .

Загрузка...