Loading...

Лиза Арзамасова

Лиза Арзамасова


Карьера: Актриса, Актриса: Дубляж, Сценарист
Рост: 1.70 м
Дата рождения: 17 мар 1995, Пт, прошло 24 года 10 месяцев 2 дня
Место рождения: Москва, Россия
Возраст: 24 года
Зодиак: рыбы (pisces)
Жанры: драма, комедия, мелодрама
Всего фильмов: 66
Первый фильм: 2002
Название первого фильма: Линия защиты (сериал, 2002)
Последний фильм: 2019
Название последнего фильма: Проба (сериал, 2019 – ...)

Лучшие фильмы с Лиза Арзамасова
1. Свои дети
2. Поп
3. 72 часа
4. Рябиновый вальс

Лучшие сериалы с Лиза Арзамасова
1. Достоевский
2. Братья Карамазовы
3. Под ливнем пуль
4. Ивановы-Ивановы
5. Екатерина. Взлет
  • 55

Лиза Арзамасова снимался

Meilė Niujorke

[xfgiven_poster]
[/xfgiven_poster]

[/xfgiven_poster] Жанр: Komedija, Romantinis
Режиссер: Марюс Вайсберг
В ролях: Вера Брежнева, Алексей Чадов, Настя Задорожная, Светлана Ходченкова, Вилле Хаапасало, Владимир Зеленский, Филипп Киркоров, Олеся Железняк, Алика Смехова, Лиза Арзамасова

Meilė Niujorke
Trys jauni, bendraujantys vaikinai, be abejo, labai mėgsta pašėlti. Jaunieji kazanovos kasdien mėgaujasi vis kitos gražuolės draugija... Bet vieną dieną įvyksta tragedija – vaikinų "gepardai nebemedžioja", jų "šiaurės elniai tapo pietų elniais", jų "mikės pūkuotukai nebenori lįsti į bičių avilį". Žodžiu, nebestovi! Gal, neduok Dieve, impotencija?!!!! Nelaimėliai prisimena atsitiktinai sutiktą apdriskusį senolį, kuris išpranašavo jų bėdą. Vaikinai randa tą tipą ir sužino, kad jis... šventasis Valentinas. Šis pareiškia, kad susigrąžinti vyrišką galią jiems padės tik tikra meilė.
Подробнее
  • 28 933

Sniego Karalienė

[xfgiven_poster]
[/xfgiven_poster]

[/xfgiven_poster] Жанр: Animacija
Режиссер: Максим Свешников, Владлен Барбэ
В ролях: Нюша Шурочкина, Иван Охлобыстин, Галина Тюнина, Дмитрий Нагиев, Лиза Арзамасова, Людмила Артемьева, Юрий Стоянов, Анна Ардова, Рамиля Искандер, Ольга Шорохова

Sniego Karalienė
Į didžiuosius kino ekranus sugrįžta visiems puikiai žinoma Hanso Christiano Anderseno pasaka „Sniego karalienė". Skaitydami šią istoriją užaugo keletas vaikų kartų visame pasaulyje.

Rusų režisieriai Maksimas Svešnikovas ir Vladas Barbe klasika tapusią istoriją perteikė žavingais detaliais ir spalvingais animaciniais personažais. Lietuviškai dubliuota istorija atgis 3D formate.

„Sniego karalienė" – tai jaudinanti drąsios mergaitės Gerdos istorija. Piktoji Sniego karalienė pagrobia Gerdos mažąjį broliuką Kajų dėl gražaus jųdviejų bendravimo. Norėdama išgelbėti užkerėtą Kajų, Gerda leidžiasi į tolimą, pavojų ir išbandymų kupiną kelionę. Narsi ir kupina gėrio mergaitės širdis padeda jai įveikti visas kliūtis ir susidurti su pačia Sniego karaliene.

Susigrąžinant brolį Gerdai tenka dar vienas iššūkis – išgelbėti pasaulį nuo artėjančios ledo karalystės. Piktoji Sniego karalienė siekia surasti bei sunaikinti viso pasaulio grožį kuriančius ir gerus žmones. Stingdydama viską šalčiu ir padedama niekšingų padėjėjų karalienė nori sušaldyti ir valdyti viską, kas gyva.

Kurdami filmą režisieriai atsikratė daugumai šios istorijos versijų būdingo braižo. Animacinis personažai bei juos supanti aplinka sukurti iš aiškių linijų tad veikėjų charakteriai ryškesni ir aiškesni. Personažų išgyvenimai perteikiami supriešinant šaltį, sielą vėsinantį Šiaurinį vėją su karšta širdimi.

Filmą režisavęs Maksimas Svešnikovas prisidėjo kuriant scenarijus garsiems animaciniams filmams: „Dobrynia Nikitičius ir slibinas Gorynyčius", „Ilja Muromietis ir Lakštingala Galvažudys", „Alioša Popovičius ir slibinas Tugorius". Režisieriaus ir scenarijaus autoriaus braižas prikaustė viso pasaulio vaikų ir tėvų dėmesį.

„Sniego karalienė" – puiki istorija visai šeimai, padedanti suprasti tikrąsias vertybes. Gerda įveikia visas kliūtis ir sunkumus kelyje į savo tikslą. Mergaitė ne tik randa savo brolį, bet ir įgauna pasitikėjimo savimi bei susiranda naujų draugų.
Подробнее
  • 35 589

Loading...