Loading...

Ричард Райдингс

Ричард Райдингс


Имя на родном языке: Richard Ridings
Карьера: Актер
Рост: 1.83 м
Дата рождения: 19 сен 1958, Пт, прошло 61 год 3 месяца 30 дней
Место рождения: Хенли-он-Темза, Оксфордшир, Великобритания
Возраст: 61 год
Зодиак: дева (virgo)
Жанры: драма, комедия, криминал
Всего фильмов: 90
Первый фильм: 1979
Название первого фильма: Механик (сериал, 1979 – 1994)
Последний фильм: 2017
Название последнего фильма: Свинка Пеппа: Мой первый фильм (2017)

Лучшие фильмы с Ричард Райдингс
1. Восстание планеты обезьян
2. Пианист
3. Кто подставил кролика Роджера
4. Лекарь: Ученик Авиценны
5. Удивительная легкость

Лучшие сериалы с Ричард Райдингс
1. Мерлин
2. Борджиа
3. Шекспир на новый лад
4. Красный карлик
5. Охотники за древностями
  • 13

Ричард Райдингс (Ричард Райдингс) снимался

Broliai Grimai

[xfgiven_poster]
[/xfgiven_poster]

[/xfgiven_poster] Жанр: Veiksmo, Nuotykių, Komedija, Fantastinis, Trileris
Режиссер: Терри Гиллиам
В ролях: Мэтт Дэймон, Хит Леджер, Лина Хиди, Петер Стормаре, Моника Беллуччи, Джонатан Прайс, Макензи Крук, Анна Раст, Марика Сара Прохазкова, Ричард Райдингс


Du broliai – jauni ir neturtingi rašytojai Vilhelmas (akt. Metas Deimonas) ir Džeikobas (akt. Hytas Ledžeris) Grimai keliauja per Vokietiją. XIX a. Vokietijoje gyvenimas nėra paprastas ir broliams pragyvenimui uždarbiauti tenka ne visada dorais būdais...Vilhelmas ir Džeikobas, pasitelkę pagalbon neribotą fantaziją ir kaimiečių prietarus, uždarbiauja „išvarydami" iš apylinkių raganas, demonus ir kitas piktąsias dvasias. Savaime suprantama, apie kovą su nelabaisiais rašytojai neišmano nieko, tačiau paprasti kaimo žmonės žino dar mažiau. Tad Džeikobui ir Vilhelmui nesunkiai sekasi išvilioti pinigus iš kaimiečių.
Подробнее
  • 43 704

Žana D'Ark

[xfgiven_poster]
[/xfgiven_poster]

[/xfgiven_poster] Жанр: Nuotykių, Drama, Biografinis
Режиссер: Люк Бессон
В ролях: Милла Йовович, Джон Малкович, Фэй Данауэй, Дастин Хоффман, Паскаль Греггори, Венсан Кассель, Чеки Карио, Ричард Райдингс, Десмонд Хэррингтон, Тимоти Уэст


Nuo pat mažų dienų Žana D`Ark buvo auklėjama katalikiškoje šeimoje. Ji tvirtai tiki į Dievą, kiekvieną dieną eina išpažinties ir stengiasi džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka. Netrukus, mergaitė pradeda girdėti balsus iš dangaus ir matyti Dievo viziją.

Vieną dieną, pakilus vėjui, laukuose ji suranda kardą. Vos sugrįžusi į kaimą, kurį jau atakavo anglų kariuomenės smogikai, ji tampa savo sesers žiauraus nužudymo ir išprievartavimo liudininke. Tai buvo pirmasis Ženklas...

Po septynerių metų Žana D`Ark atvyksta į Chinoną, kur tuo metu gyvena Prancūzijos valdytojas Charlesas. Jis negalėjo būti oficialiai karūnuotas tol, kol anglų kariuomenė buvo užgrobusi Reimsą, kuriame buvo karūnuojami ir šventinami visi Prancūzijos karaliai.

Po atviro pokalbio su jau gerai žinoma Dievo pasiuntine Charlesas, paklausęs savo anytos Yolandos D`Aragon patarimo, leidžia jaunutei merginai vadovauti Prancūzijos kariuomenei.

Nors pagrindiniai pulko stipruoliai Gillesas de Raisas ir Jeanas Dunoisas nelabai tikėjo Žanos mokėjimu jodinėti ant žirgo ir koviniais sugebėjimais, jaunoji drąsuolė greitai išsikovoja saviškių pasitikėjimą ir anglų kariuomenės vadeivų pyktį.

Viena po kitos yra išlaisvinamos Orleano tvirtovės, o į pagrindinį mūšį Žana D`Ark pakyla būdama sunkiai sužeista. Visagaliai anglai nejuokais išsigąsta mergaitės, su Dievo vardu vedančia karius į mūšį. Greitai savo vartus atveria ir Reimsas, kurio katedroje Charlesui buvo uždėta karūna.

Tačiau netrukus sėkmė nusisuka nuo Žanos D`Ark. Nesėkmingai baigiasi mūšis prie Paryžiaus tvirtovių - Charleso VII-ojo pažadėtojo pastiprinimo Žana taip ir nesulaukė.

Tuo tarpu, ta pati Yolanda D`Aragon pradeda skleisti idėjas, kad kovotoja už Prancūzijos laisvę išprotėjo. Sekančiame mūšyje mergina patenka į iš anksto suplanuotus spąstus ir atsiduria nelaisvėje. Žana D`Ark nugabenama į Ruaną, kur prasideda nusidėjėlės prieš bažnyčią teismas.

Tačiau savo poelgius drąsuolė sutinka aptarti tik su jai vienai pasirodančiu žmogumi, kuris vienintelis yra ir jos Dievas, ir advokatas, ir budelis. Tuo tarpu, Prancūzijos karalius, dėl kurio Žana kovojo ir rizikavo savo gyvybe, palieka Žaną D`Ark likimo valiai.
Подробнее

Loading...